150 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Penzion Ribar **

Popis

Poloha: penzión rodinného typu sa nachádza v stredisku Makarska 500 m od centra a 150 m od mora. Skladá sa zo starej a novej časti. Upratovanie si klienti počas pobytu zabezpečujú sami.

Ubytovanie: 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa /WC. Izby sú moderne zariadené s chladničkou a možnosťou klimatizácie za poplatok.

Stravovanie: polpenzia - raňajky formou bufetových stolov, večere- výber z troch menu, šalátový bufet

Pláž: okruhliaková, cca 150m.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Střední Dalmácie