Popis

Popis hotelu Penzion Rubín **

Poloha

V městečku Velký Meder, cca 75 km od Bratislavy ve směru na Komárno. v bezprostřední blízkosti areálu termálního koupaliště Thermal Corvinus.

Vybavení

Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových apartmánech s celkovou kapacitou 25 lůžek.
V celém objektu je WiFi připojení na internet, pro děti jsou připraveny houpačky, pískoviště a dětský koutek. Samozřejmostí je možnost opékání a grilování v altánku v zahradním krbu.

Ubytování

Každý apartmán má vlastní kompletně vybavenou kuchyňku a obývací pokoj, oddělenou 1 - 2 ložnice, sociální zařízení a terasu resp. balkón.

Stravování

Bez stravování. Možnost stravování ve 30 m vzdálené hotelové restauraci.

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Hotely Západní Slovensko