Penzion Zelený dom

Slovensko, Střední Slovensko, Vitanová

2/5

Zelený dom: Rekreační pobyt 7 nocí

    Slovensko, Roháče, Střední Slovensko, Západní Tatry, Vitanová
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Příjemný rodinný penzion Zelený dom se nachází v oravské obci Vitanová. Je oblíbený pro svou výbornou polohu a nabízí mnoho možností pro strávení aktivní dovolené a návštěvy nedalekých aquaparků.
Ubytování
Hosté se mohou ubytovat ve 2,3 a 4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, rychlovarnou konvicí, TV/SAT, rádiem a internetovým připojením Wi-Fi.
Restaurace a stravování
Hostům je k dispozici jídelna. V ceně ubytování je servírovaná snídaně a večerní sytá domácí polévka paní majitelky. Večer je možnost posedět při ohništi nebo využít zahradní krb.
Sport a zábava
Milovníky aktivního odpočinku jistě potěší bazén s ohřívanou vodou (7 x 3,5 m), půjčovna jízdních kol, fitness, sauna, solná terapie.
Pro hosty je navíc zajištěna 15% sleva na vstup do Meander Parku Oravice, 15% sleva na Ski Vrchdolinky Vitanová a 15-20% sleva na vstup do Termy Chochołów v Polsku.
Aquapark Oravice s termální léčivou vodou, kde teplota vody dosahuje 32 až 35 °C, v zimě 42 až 45 °C, je vzdálen jen 7 km od penzionu. Celoroční koupání v termálním koupališti Termy Chochołow se nachází od penzionu jen 10 km, je to největší komplex termálů na Podhalu – Polsku. Turisté mohou navštívit Juráňovu dolinu, Roháče, Zuberec, Brestovou, kde se nachází muzeum dřevěné dědiny. Na celodenní výlet stojí za to vypravit se na Oravský hrad nebo Oravskou přehradu.
V zimě lyžaři ocení lyžařský areál Vitanová (900 m od penzionu), Oravice (6 km od penzionu), Brezovica (10 km od penzionu) a Zuberec (20 km od penzionu).
Parkování
Své vozidlo si můžete zaparkovat u penzionu zdarma.

Základní cena zahrnuje

7x ubytování, 7x snídaně, 7x večerní domácí polévka, denně vstup do bazénu, sauny a fitcentra, 7x solní terapie, sleva 15% na vstupy do termálního aquaparku Meander v Oravici a do termálního parku Chochołow v Polsku, v ZIMĚ SLEVA 15 % na SKI VITANOVÁ, rekreační poplatek, parkování

Základní cena nezahrnuje

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Zelený dom: Rekreační pobyt 7 nocí **
  • Lokalita dle CK: Oravská Magura
  • Místo dle CK: Vitanová

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 659 528
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

20. nejlepší hotel v destinaci Střední Slovensko

2/ 5 2 recenzí


Jana srpen 2019
Nedoporučuji. Ubytování nedoporučuji, byla jsem velice nespokojená. Špatné postele, zaprané povlečení, pidi ručníček taktéž. Během pobytu se v... celá recenze


Věra Švábová únor 2015
Zimní lyžovačka. Původně jsme se těšili na fantastickou dovolenou, dle recenzí. Ale, bohužel, trošku lživá kampaň. Pokoje průměrné, vybavení taktéž... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Zelený dom: Rekreační pobyt 7 nocí
    Slovensko, Roháče, Střední Slovensko, Západní Tatry, Vitanová

Cena
4 900 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 659 528

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 900 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč