700 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Pera Inn Hotel ***

Poloha

Hotel se nachází v centru města Alanya. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 130 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24 hod recepci, lobby s připojením WIFI zdarma, hlavní restauraci s venkovním posezením, bar v hotelu, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, turecké lázně, možnost nákupu u hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, satelitní LCD TV, telefonem, trezorem (za poplatek), ledničkou, balkonem.

Pláž a plážový servis

Písčito-oblázková pláž 700 m od hotelu. Plážový servis za poplatek.

Sport a Fitness

Za poplatek – turecké lázně, masáže, Spa a Wellness, vodní motorové sporty na pláži.

Stravování

All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Odpolední svačina a pozdní snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurace. Snídaně 07:30 – 09:30 Pozdní snídaně 09:30 – 10:00 Oběd 12:30 – 14:00 Káva, zákusky 10:00 – 18:00 Večeře 19:00 – 21:00 Bary 10:30 – 22:30 Za poplatek: importované nápoje, fresh juice, turecká káva.

Pro děti

Bazén s dětskou částí.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 12,99 let POBYT ZDARMA. Max. obsazenost standardního pokoje: 3+1 nebo 2+2. Rodinný pokoj max. 4/3+1. Max. obsazenost SNGL pokoje 1+1.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

82. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

6.8.2017 | Hela
Datum pobytu: 1.8.2017
Celkově jsme byli moc spokojení, jen to jídlo a úklid nic moc :) Jinak fajnéééééé :)

Nejnovější recenze

4
6.8.2017 | Hela
Datum pobytu 1.8.2017
4/5 - Skvělé
Celkově jsme byli moc spokojení, jen to jídlo a úklid nic moc :) Jinak fajnéééééé :)
4
10.10.2015 | Milan a Pavlína
Datum pobytu 1.10.2015
4/5 - Skvělé
bezva dovča za rozumnou cenu

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya