Popis

Popis hotelu Pestana Alvor South Beach ****

Názor CK

Moderní 4* hotel s polohou u nádherné dlouhé pláže, vysoký standard služeb.

Internet

WiFi zdarma v pokojích a ve společenských místnostech.

Poloha hotelu

hotel s přímým vstupem na pláž, jen přes duny, po lávce, v klidnějším prostředí, do centra cca 1 km příjemnou procházkou, zde naleznete restaurace, bary a nákupní možnosti. Letiště ve Faru vzdáleno cca 75 km.

Pro děti

dětská postýlka (zdarma, na vyžádání).

Služby za poplatek

SPA centrum, trezor, minibar.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze

Ubytování

klimatizované pokoje s koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, trezorem a minibarem za poplatek, WiFi připojením zdarma, balkonem nebo terasou.

Vybavení hotelu

vstupní hala, recepce, restaurace, bary, venkovní bazén, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu, venkovní fitness, SPA centrum. Speciální sleva na golfová hřiště (Vale da Pinta, Gramacho, Silves, Alto Club a Vila Sol).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve