Popis

Popis hotelu Pierre & Vacances Resort Terrazas Costa Del Sol ****

Popis hotelu

Obecný popis:

Pierre Vacances Terrazas Costa Del Sol leží 2 km od písčité pláži. Nejbližší města jsou Sotogrande (12 km) a Estepona (17 km). Další města: Marbella (42 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce, společenská místnost, obchody a vstupní hala. Prázdninovou mobilitu vám usnadní možnost pronájmu kol. The staff in this hotel speaks English, German, Spanish and French. Je k dispozici dětské hřiště. K dispozici je sladkovodní bazén plavecké bazén s odděleným dětským bazénkem. Hosté se mohou odreagovat u sklenky drinku v bazénovém baru. U bazénu jsou za poplatek k dispozici lehátka. Vzdálenosti z hotelu: Puerto Banus (35), Gibraltar (33 km), disko (3 km) a turistické informace (3 km). Z hotelu se snadno dostanete ke autobusovým zastávkám. O vaši zábavu se postará hotelová divadlo. Vozidla lze zaparkovat v parkovišti nebo na garáži.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí směnárnu a trezor. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, zabavení dětí a dětský klub, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Hotel má 2 restaurace. Během dne je také k dispozici bufet.

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Pierre Vacances Terrazas Costa Del Sol si můžete vychutnat také sluneční louku. Hotel nabízí řadu různých biliár, stolní tenis, lukostřelba či zábavných programů. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. aerobik, basketbal či fotbal.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Visa, American Express a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Andalusie

Jihošpanělský region, kde nalezneme půvabné rybářské vesničky, klidná letoviska, dlouhé bílé pláže nebo plážičky ukryté mezi skalami, průzračnou vodu, ale i pobřežní hory. Provincie, která je nejvyprahlejší částí celého Španělska s rozlehlou skalnatou polopouští.

Informace

-   rozloha: 87 268 km2

-   časový posun: 0 hod.

-   měna: Euro

-   úřední jazyk: španělština

-   doba letu do Malagy: cca 3 hod.

-   široká nabídka vodních sportů na pláži

-  rušný noční život v turistických střediscích

-  výhodné možnosti pronájmu auta – cestujte vlastní dopravou

-   velké množství kulturních památek, přírodních krás a zajímavostí, široká nabídka výletů

-   překrásná historická města Cordoba, Granada

-  s palácem Alhambra a zahradami Generalife, Sevilla, Malaga

-  Gibraltar – území se skalním výběžkem patřícím Angličanům

-  marocký přístav Tanger

-  zábavní vodní parky Aqualand v Torremolinos a Parque Aquatico v Mijas

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Andalusie