Hotel Pine Cliffs Resort

  Portugalsko, Algarve, Aldeia das Acoteias

PINE CLIFFS, A LUXURY COLLECTION RESORT

    Portugalsko, Algarve, Aldeia das Acoteias
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poznámka

Nástupní den a počet nocí je pouze orientační. Pobyty jsou možné na libovolný počet nocí, s libovolným nástupním dnem.

Poloha

Tento luxusní hotelový komplex je situován v oblasti Algarve, Albufeira, nachází se na samém vrcholu útesu a je obklopen piniovým hájem. Nabízí překrásný výhled na nenarušené pláže a čisté vody oceánu. Letiště ve Faru je od hotelu vzdáleno cca 30 min jízdy.

Vybavení hotelu

Hostům je v komplexu k dispozici vstupní hala s recepcí, obchody se suvenýry, kadeřnictví, golfový obchod, škola golfu, stylová restaurace, bar, konferenční místnost, krytý bazén. K venkovnímu vybavení patří 2 velké bazény, dětský bazén, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokoje

Komfortně zařízené pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV/sat., telefon s přímou volbou a dataportem, minibar, trezor (za poplatek), hudební kanál a balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo do překrásných zahrad.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu s možností dokoupení polopenze.

Pláž

Na pláž se hosté dostanou výtahem či po schodech a dále pak překrásnou cestou mezi rozeklanými útesy dlouhou cca 100 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Bazén, fitness (zdarma), osvětlený tenisový kurt, golf (9ti jamkové golfové hřiště Sheraton Pine Cliff), vodní sporty na pláži, masáže, sauna, jacuzzi (vše za poplatek). Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé.

Pro děti

Dětská vesnička Přístav pirátů s možností hlídání dětí (4–12 let, za poplatek), dva dětské bazény, houpačky a skluzavky.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Pine Cliffs Resort *****
Typ pláže: špatný přístup, písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 887 489
dnes 8–18 h

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.