Popis

Popis hotelu Planneralm ***

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Donnersbach 50 m, Vlakové nádraží: Stainach Irdning 25 km, letiště: Salzburg 130 km, středisko Nadmořská výška: 1600 m, Lyžařský vlek: Planneralm Donnersbach 50 m.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů, Sprcha / WC, Fén, Župan na zaplacení: platí se na místě, Topení, SAT TV, WLAN: zdarma, Trezor: zdarma, Nekuřácký.

Typy pokojů, apartmánů

2-4 lůžková sprcha / WC, 3. a 4. osoba na přistýlce nebo rozkládací pohovce, ~ 12 m2, 1-2 lůžka se sprchou / WC Jednolůžkový pokoj s dítětem, max. 1 dospělý a 1 dítě do 15,9 let, ~ 12 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Děti: Pouze pod dohledem dospělých. Sauna, Otevírací doba: místně vyhlášená.

Stravování zahrnuto

Polopenze, Snídaně formou bufetu, Večeře formou bufetu (3 chodby), Salátový bar.

Zahrnuté aktivity

Vnitřní dětské hřiště.

Děti

Dětská postýlka; Playroom, Pronájem hraček, Dětské menu, Dětská židle.

Domácí mazlíčci

Euro 10, - za den splatné na místě bez jídla.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Štýrsko