Playa de Muro Suites Mar Hotels (ex Rio Mar Aparthotel)

  Španělsko, Mallorca, Playa de Muro

Mar Hotels Playa de Muro Suites (ex Rio Mar)

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Playa de Muro
Poloha

Hotel se nachází pouhých 200 metrů od pláže Playa de Muro s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Asi 10 minut chůze od hlavních rekreačních oblastí Playa de Muro a Puerto de Alcudia, kde najdete rozmanitou nabídku obchodů, restaurací a vodních sportů. Playa de Muro je krásná a klidná lokalita na severovýchodním pobřeží Mallorky. Pláž s jemným pískem a křišťálově čistou mělkou vodou se táhne v délce asi 6 kilometrů; je ideální pro návštěvu s dětmi a v bezprostřední blízkosti poskytuje řadu služeb, dále jsou zde různé obchůdky, supermarkety, restaurace a bary. V nedaleké přírodní rezervaci u jezera L'Albufera lze najít nádherná místa s překrásnou svěží přírodou.

Vybavení hotelu

Mezi vybavení hotelu patří 24hod recepce, 3 bazény – hlavní bazén, bazén s balijskými postelemi (výhradně pro hosty apartmá Swim up Junior Suite) a bazén pro děti se Splash zónou s dětskými skluzavkami (pro děti od 2-16let), sluneční terasa, wellness centrum s možností masáží, kosmetických služeb a s jacuzzi, bufetová restaurace s kuchařskou live show včetně tematických večerů, a la carte restauraci, snack bar u bazénu, snack bar ve splash zóně, lobby bar, posilovna, divadlo s jevištěm, Wi-FI zdarma, půjčovna aut, prádelna, parkoviště. Připraven je dále zábavní program pro dospělé i děti.

Pláž

Hotel leží cca 200m od pláže, plážový servis za poplatek.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí stylově zařízené, moderní a prostorné pokoje (celkem 118)
Junior Suite (24m2) mají vlastní koupelnu, rozkládací pohovku, TV, minibar, trezor, klimatizaci a terasu/balkon se stolečkem a židlemi.
Suity jsou prostornější (29m2) a mají ložnici, obývací pokoj s rozkládací pohovkou až pro 2 osoby, v každé místnosti televizi, vlastní koupelnu, minibar, trezor, klimatizaci a terasu/balkon se stolečkem a židlemi.
Junior suite Svim Up (pouze pro dospělé starší 18+)(24m2) se nacházejí v přízemí s přímým vstupem do bazénu pouze pro dospělé, mají vlastní koupelnu, rozkládací pohovku, TV, minibar, trezor, klimatizaci, rychlovarná konvice a terasu/balkon se stolečkem, židlemi, lehátky a slunečníkem.

Stravování

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Všechny místní alkoholické i nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 23:00 hod. Sendviče a ovoce od 11:00 hod. do 18:00 hod. Odpolední čaj nebo káva se sušenkami. Zmrzlina pro děti od 10:30 hod. do 23:00 hod.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Electra Tours s.r.o., IČ 26120917.
Název hotelu dle pořadatele: Mar Hotels Playa de Muro Suites (ex Rio Mar) ****
Lokalita dle pořadatele: Mallorca, Alcudia Bay

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Playa de Muro Suites Mar Hotels (ex Rio Mar Aparthotel) ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 160 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 760 434
dnes 8–20 h

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Španělsko - více informací