Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Plaza Beach Hotel ***+

Popis hotelu

Menší, příjemný hotel, přímo na pláži, vedený rodinnou firmou.

Poloha

hotel je situovaný na severním pobřeží Mombasy, v klidnější části krásné pláže "Bamburi beach". Do historického centra Mombasy se hosté dostanou po cca 20 minut jízdy. Nákupní a zábavní možnosti jsou od hotelu vzdáleny cca 10 minut jízdy. Známé golfové hřiště "Nyali Golf Club" a nově otevřený vodní a zábavní park se nacházejí pouhých 15 min. jízdy od hotelu. Doba transferu na letiště je cca 1 h.

Pláž

písečná pláž "Bamburi Beach" u hotelu.

Vybavení

menší, rodinný hotel disponuje celkem 88 pokoji. K dalšímu vybavení hotelu patří 24 h. recepce, hlavní restaurace, a-la-carte restaurace (thajská), 3 bary a obchůdek se suvenýry. K dispozici je i připojen na internet. Ve venkovní části hotelu se nachází bazén s opalovací terasou a snack barem. Lehátka a podložky u bazénu zdarma. Na pláži se hosté mohou těšit na Beach bistro.

Místní kategorie hotelu

3.0

Ubytování

superior dvoulůžkové pokoje A1A/A2A/A3A: vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, sítí proti komárům. Balkon s výhledem na bazén nebo do zahrady. Superior dvoulůžkové pokoje A1C/A2C/A3C: balkon s výhledem na moře. Jinak stejné vybavení jako A1A/A2A/A3A.

Stravování

all inclusive. Pokrmy formou bufetových stolů.

Sport a jiné aktivity

biliár, plážový volejbal, plážový fotbal, stolní tenis. Za poplatek: vodní sporty a potápění od místních poskytovatelů.

Internet

internetové připojení k dispozici.

Wellness

za poplatek: masáže. Kadeřník.

Zábava

denní a večerní animace.

Upozornění

Tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE". Cestovní režim pro občany ČR - vízový styk pro všechny druhy pasů. Požadavek pro vstup do země - platné vstupní nebo tranzitní vízum. Žádost o vízum lze podat pouze prostřednictvím internetu, a to na webové stránce spravované keňským Ministerstvem vnitra a koordinace národní vlády (Ministry of Interior and Coordination of National Government) http://www.evisa.go.ke Na udělení keňského víza není právní nárok a správní poplatek za podání žádosti je nevratný. Udělené eVisa neopravňuje ke vstupu na území Keni, konečné rozhodnutí je na keňských pohraničních orgánech. eVisa neumožňuje vykonávat na území Keni výdělečnou činnost, pro kterou je nutné příslušné povolení. eVisa je nutné získat ještě před cestou

Keňa

Země neskutečných kontrastů a panenské přírody, kde naleznete nejrůznorodější přírodní krásy od vysokých hor a jezer na severu, přes rozlehlé savany, lesy a pláně až po široké a bílé písčité pláže Indického oceánu s bohatým mořským životem a nádhernými korálovými útesy. Nebýt této nádherné země, neznali bychom zřejmě ani swahilské slovo „safari“ – cesta. Safari je jedním z hlavních důvodů pro návštěvu Keni a mnoho návštěvníků se vrací znovu a znovu do místních národních parků – těchto úžasných přírodních zoologických zahrad o rozloze mnoha milionů akrů čtverečních. Pozorovat zvěř v jejich přírodním prostředí, absolutně volně se pohybující, pozorovat stáda slonů při koupání z bezprostřední blízkosti, to vše jsou nezapomenutelné zážitky na celý život. Pokud jste kdykoliv snili o nocování v buši v objetí divočiny a pod africkým nebem plným hvězd, pak je safari a Keňa to pravé pro vás.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašek a sáčků do země. V případě porušení tohoto nařízení hrozí cestujícím zadržení místní policií a pokuta ve výši několik desítek tisíc USD.

Hotely Mombasa