Popis

Popis hotelu Portofino Resort Tangalle ****

Poloha: Moderní plážové letovisko na jižním pobřeží Srí Lanky se zlatou písečnou pláží.
Vybavení: restaurace, bar, bazén, dětský bazén, spa, knihovna, půjčovna kol, Wi-Fi připojení
Ubytování: Stylové pokoje mají syté barvy a velká okna poskytujicí dostatek přirozeného světla. Pokoje typu deluxe i apartmány zajišťují maximální pohodlí a celkovou relaxaci, a jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoce kvalitními bavlněnými prostěradly a přikrývky, LED TV (32 v pokoji, 42 " v apartmánu) s DVD přehrávačem, minibarem, fénem, trezorem za poplatek, velkou skříni, itinerářem pro přípravu čaje a kávy. Pokoje typu deluxe i apartmány mají Wi-Fi připojení. Hosté mají na pokojích typu deluxe a v apartmánech připravené pantofle.
Pokoj typu deluxe je vybaven dřevěným nábytkem s jasnými odstíny dekoru.
Apartmán s rozlohou 46m2 je vybaven velkým balkónem.
Stravování: Tento hotel nabízí nejlepší tradiční místní jídla, čerstvé mořské plody z oceánu a další kulinářské zážitky.
Sport a zábava: jóga, plážový volejbal, stolní tennis, plavání, opalování, relax

Program pobytového zájezdu Srí Lanka:
1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka.

"

Srí Lanka (Cejlon)

Zelený drahokam uprostřed průzračných vod Indického oceánu – to je dnešní Srí Lanka. Ráj cestovatelů, nacházející se v tropech jižně od Indie, nabízí návštěvníkům nepřeberné množství atrakcí – pro relaxaci ideální dlouhé písčité pláže stíněné listy palem, úchvatné přírodní scenérie vnitrozemí a národních parků, mírné klima okouzlujících horských oblastí a čajových plantáží, zajímavé pamětihodnosti včetně budhistických chrámů a stúp a bohatou kulturní tradici.

Civilizace stará 2500 let předurčuje toto místo s bohatou historickou a kulturní základnou k objevování. Bezpočet svátků a slavností, kdy městy pochodují desítky nazdobených slonů, tisíce tanečníků, bubeníků a církevních hodnostářů tvořících okázalou vřavu oslav, vás naprosto pohltí. Triangl historických měst Anuradhapura, Polonnaruwa a Sigiriya vás zavede zpět v čase do dávných věků sinhálských králů, neméně zajímavé jsou stopy kolonizace, které tu v hojné míře zanechali Portugalci, Holanďané a Britové. Kromě vlivů na architekturu, nejmocněji se zapsali Britové zakládáním čajových plantáží, díky nimž ostrov Cejlon proslul tím nejkvalitnějším čajem po celém světě a tradici si udržuje dodnes. Země kontrastů, která vás nepřestane překvapovat a uchvacovat na každém kroku, byla dosud zahraničními turisty neoprávněně opomíjena. Neváhejte a vydejte se s námi objevit jednu z nejkrásnějších a kulturně nejbohatších zemí světa.

Hotely Hambantota