Popis

Popis hotelu Portofino Resort Tangalle ****

Poloha: Portofino Resort Tangalle obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž. Hotel je vzdálen 237 km od letiště Bandaranaike International v Colombu, což představuje cca 3 hodiny jízdy do hotelu.

Vybavení: Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén, dětský bazén, spa, knihovna, půjčovna kol, Wi-Fi připojení

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, DVD přehrávač, připojení k internetu, minibar, trezor za poplatek, varná konvice, balkon nebo terasa.

Stravování: Snídaně, za příplatek obědy a večeře.

Sport a zábava: Jóga, plážový volejbal, stolní tennis, plavání, opalování, výlety.


Program pobytového zájezdu Srí Lanka:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka.


Srí Lanka (Cejlon)

Srí Lanka je ostrovním státem v Indickém oceánu u jihovýchodního výběžku Indie, s níž je spojen pásem korálových útesů, nazývaných Adamův most. Dříve byl ostrov známý pod názvem Cejlon. Přírodní krásy tohoto stálezeleného ostrova jsou díky příznivému podnebí velmi rozmanité a Srí Lanka je domovem jedinečných rostlinných i živočišných druhů. Krajina přechází od pobřežních písečných pláží a palmových hájů přes čajovníková a rýžová pole po deštné pralesy. Stejně bohaté je i moře, zejména korálové útesy jsou plné pestrobarevného života. Stejně jako příroda, tak i umělecké a architektonické památky na tomto ostrově své návštěvníky ohromí. Ve městech to jsou stavby pamatující éru kolonialismu. Po celém ostrově jsou rozesety posvátné chrámy, svatyně a poutní místa hinduistických a budhistických náboženství.

Hotely Hambantota