Popis

Popis hotelu Portofino Resort Tangalle ****

Poloha: Portofino Resort Tangalle obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž. Hotel je vzdálen 237 km od letiště Bandaranaike International v Colombu, což představuje cca 3 hodiny jízdy do hotelu.

Vybavení: Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén, dětský bazén, spa, knihovna, půjčovna kol, Wi-Fi připojení

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, DVD přehrávač, připojení k internetu, minibar, trezor za poplatek, varná konvice, balkon nebo terasa.

Stravování: Snídaně, za příplatek obědy a večeře.

Sport a zábava: Jóga, plážový volejbal, stolní tennis, plavání, opalování, výlety.


Program pobytového zájezdu Srí Lanka:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Srí Lanka.


Srí Lanka (Cejlon)

Zelený drahokam uprostřed průzračných vod Indického oceánu – to je dnešní Srí Lanka. Ráj cestovatelů, nacházející se v tropech jižně od Indie, nabízí návštěvníkům nepřeberné množství atrakcí – pro relaxaci ideální dlouhé písčité pláže stíněné listy palem, úchvatné přírodní scenérie vnitrozemí a národních parků, mírné klima okouzlujících horských oblastí a čajových plantáží, zajímavé pamětihodnosti včetně budhistických chrámů a stúp a bohatou kulturní tradici.

Civilizace stará 2500 let předurčuje toto místo s bohatou historickou a kulturní základnou k objevování. Bezpočet svátků a slavností, kdy městy pochodují desítky nazdobených slonů, tisíce tanečníků, bubeníků a církevních hodnostářů tvořících okázalou vřavu oslav, vás naprosto pohltí. Triangl historických měst Anuradhapura, Polonnaruwa a Sigiriya vás zavede zpět v čase do dávných věků sinhálských králů, neméně zajímavé jsou stopy kolonizace, které tu v hojné míře zanechali Portugalci, Holanďané a Britové. Kromě vlivů na architekturu, nejmocněji se zapsali Britové zakládáním čajových plantáží, díky nimž ostrov Cejlon proslul tím nejkvalitnějším čajem po celém světě a tradici si udržuje dodnes. Země kontrastů, která vás nepřestane překvapovat a uchvacovat na každém kroku, byla dosud zahraničními turisty neoprávněně opomíjena. Neváhejte a vydejte se s námi objevit jednu z nejkrásnějších a kulturně nejbohatších zemí světa.

Hotely Hambantota