Popis

Popis hotelu Primera

Poloha

V centru jednoho z nejpopulárnějších letovisek.  V bezprostřední blízkosti obchody, bary, restaurace a autobusové nádraží. 

Vybavení

82 pokojů, vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, restaurace, vnitřní bazén. Na střeše bazén, terasa na opalování, lehátka a slunečníky, bar. 

Pokoje
  • DR: koupelna/WC, klimatizace, minibar, TV/sat., trezor za poplatek, lednička za poplatek, set na přípravu kávy a čaje za poplatek. 
  • DRP: viz DR, bez balkonu. 
  • DRSV: viz DR, boční výhled moře. 
  • SR: viz DR. 
Zábava

Možnosti zábavy v centru střediska.

Pláž

Skalnatá pláž cca 200 m od hotelu. 

Pro děti

Dětská postýlka na vyžádání. 

Extra služby

Oficiální třída: ***

Pro handicapované

Nevhodný pro handicapované osoby. 

Internet

Za poplatek: LAN ve veřejných prostorách, WiFi v celém hotelu. 

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club

Webové stránky

http://www.primerahotel.com/

Doba transferu

30 min

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Hotely Malta