PYTLOUN WELLNESS HOTEL HASIŠTEJN

  Česko, Ústecký kraj, Chomutov

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační pobyt 3 noci

    Česko, Krušné hory, Ústecký kraj, Chomutov
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn **** leží uprostřed krásné přírody Krušných hor v obci Místo, 13 km západně od Chomutova. Nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, restauraci, bowling, dětskou hernu a ideální polohu pro pěší a cyklistické výlety. Poblíž se nachází se nachází turistická stezka na romantický hrad Hasištejn.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v 2lůžkových pokojích typu Superior a rodinných pokojích Deluxe. Ke standardní výbavě patří koupelna se sprchovým koutem a fénem, samostatné WC, LCD televize se satelitními programy, trezor, minibar, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, šatní skříň, stůl a WIFI. V pokojích je možnost jedné nebo dvou přistýlek. V některých pokojích Superior je balkon.

Gastronomie

V hotelové restauraci můžete ochutnávat jak českou tak i mezinárodní kuchyni. Snídaně formou bufetu jsou servírovány denně od 7:00 do 11:00 a večeře formou 4chodového menu se podávají od 18:00 do 21:00. 

Wellness centrum

Příjemné chvilky relaxace si užijete v luxusním wellness centrum s výhledem do okolní přírody a v létě s přímým vstupem na letní terasu. Najdete zde vnitřní bazén, finskou saunu, infra saunu, vířivku a bohatou nabídku wellness procedur. Wellness centrum je od 8:00 do 19:00 hod. pro hotelové hosty k dispozici zdarma  Od 19:00 do 00:00 hod je možné si zakoupit privátní pronájem wellness centra.

Hotelové vybavení

V hotelu dále najdete dětskou hernu, školicí a kongresové prostory pro 150 osob a úschovnu lyží a kol

Sport a rekreace

Milovníci aktivní dovolené a rekreace zde najdou hernu, bowling, šipky, stolní tenis a možnost pronajmout si kolo. V okolí jsou výborné podmínky pro pěší turistiku a cyklistické výlety.

Zvířata

Domácí zvířata jsou zde vítána. Za pobyt se zvířetem se účtuje poplatek

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat zdarma v areálu hotelu.

Okolí

V okolí za návštěvu určitě stojí turistická stezka na hrad Hasištejn lemována barokními plastikami (sloup Nejsvětější Trojice, kapličková boží muka, socha sv. Floriána, socha sv. Jana Nepomuckého nebo několik zdobených kamenných křížů), kostel Nejsvětější Trojice ze 17. století, zoopark Chomutov (15 km od hotelu) nebi přírodní památka Sfingy (22 km od hotelu)

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x snídaně formou bufetu, denně vstup do hotelového wellness centra v čase od 8:00 do 19:00 (bazén, finská sauna, infra sauna), parkování, WIFI

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu ve výši 15,-- Kč / osoba / den,

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační pobyt 3 noci ****
  • Lokalita dle CK: Krušné hory
  • Místo dle CK: Místo

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 700 258
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační pobyt 3 noci
    Česko, Krušné hory, Ústecký kraj, Chomutov

Cena
5 970 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 700 258

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 970 Kč
povinný příplatek za polopenzi - dítě 6-11 let
0
855 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč