Qawra Palace Hotel

  Malta, Qawra

5/5

Qawra Palace

    Malta, Qawra
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Poloha: Hotel Qawra Palace leží v letovisku Qawra, 16 km od města Valletta a 20 km od letiště. V okolí hotelu jsou obchody a restaurace.

Vybavení: Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, pizzerie, lobby bar, bar u bazénu, bazén, kavárna, internetové připojení, obchody, kadeřnictví.

Ubytování: Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, telefon, sejf za poplatek, lednička, balkón. Možnost až dvou přistýlek.

Stravování: Snídaně a polopenze formou bufetu nebo All inclusive. All inclusive zahrnuje:-snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výrob, -09:30- 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v baru u bazénu, 11:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby ve vybraných restauracích a barech -11:00 - 18:00 teplý snack (hot dog, hranolky, tuňákové rolky, burgery)-11:00 - 21:00 občerstvení (sandviče, zákusky, zmrzlina).

Pláž: Hotel je od skalnaté pláže oddělen pouze pobřežní komunikací, pod níž vede podchod. Vstup do moře přes betonová plata po žebříku.

Sport a zábava: Venkovní bazén (v chladnějším období vyhřívaný), krytý bazén, jacuzzi, masáže, sauna, tenis, minigolf, půjčovna kol, vodní sporty na pláži.

Program pobytového zájezdu:
1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha - Malta, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.
Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Malty, let na trase do Prahy.

Základní cena zahrnuje

  • Zpáteční letenku na Maltu, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel - letiště, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, anglicky hovořícího delegáta.

Základní cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.
  • Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Palma Travel Touroperator a.s., IČ 24830968.
Název hotelu dle pořadatele: Qawra Palace ****
Lokalita dle pořadatele: Malta, Cirkewwa
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Qawra Palace Hotel ****
Typ pláže: kamenitá, betonová plata
Vzdálenost od pláže: 40 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 147 955
dnes zavřeno

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Malta

5/ 5 1 recenzí


Emil květen 2018
Týden na Maltě. byl dokonalý, poslední den se však zhoršilo počasí a nemohli jsme ostrov obeplout lodí. Nicméně nám byla na místě přislíbena finan... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Nezávazná objednávka

Qawra Palace
    Malta, Qawra

Cena
17 690 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 147 955

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 690 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
4 400 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
940 Kč