Quellenhotel Heiltherme

  Rakousko, Štýrsko, Bad Waltersdorf

Quellenhotel**** Heiltherme

    Rakousko, Rakouské termály, Štýrsko, Bad Waltersdorf
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Typy pokojů

2-3 lůžková koupelna / sprcha / WC / balkon, Extra, 25 m2, 1 postel koupelna / sprcha / WC / balkon nebo terasa, 20 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Wellness zóna: 2 termální v ceně! Jarní oáza: ~ 3.000 m2, pouze pro hotelové hosty: termální koupaliště, přírodní koupaliště, ženský pokoj pro ženy, Sauny, HEILTherme Bad Waltersdorf: 25.000 m2, 7 termálních bazénů (3 vnitřní a 4 venkovní), podvodní fitness kola, 11 sauny, saunový bar, tematický bufet, ozařovací lehká oáza, nový chatovací prostor, otevřený krb, otevírací doba: dle uveřejnění.

Fitness a wellness služby na místě

Kosmetické středisko: TSM Health Oasis, Kosmetika, Masáže, Alpha Lounge, Salinarium, Otevírací doba: denně.

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Bad Waltersdorf 1,5 km, Veřejný vnitřní bazén: HEILTherme Bad Waltersdorf, Obchod s potravinami: na místě, Nákupy: Bad Waltersdorf 1,5 km, Vlakové nádraží: Bad Waltersdorf 1,2 km, Autobusová zastávka: Bad Waltersdorf 1,2 km, Letiště: Graz 60 km, Resort Nadmořská výška: 285 m, Veřejný venkovní bazén / jezero: Bad Waltersdorf 1,5 km.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka není možná, Sprcha, Fén na vlasy, Župan na požádání: zdarma, Osušky ke koupání zdarma po dobu pobytu, Papuče na požádání: zdarma, Během pobytu, Balkon / Terasa, Rádio, Telefon, Satelitní TV, WLAN: zdarma, Internet: zdarma, Trezor: zdarma, Nekuřácký.

Stravování zahrnuto

Snídaně, welcome drink, snídaně formou bufetu, dietní, večeře (5 chodů): se salátem a předkrmy.

Zahrnuté aktivity

Posilovna, Krytý tenisový kurt: 800 m, Tenisový kurt: 800 m, Squashový kurt: 800 m, Ping pong, Půjčovna kol: podle dostupnosti, denní zdravotní program podle informací zveřejněných na místě, živá hudba několikrát týdně.

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata nejsou povolena.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Splatné na místě
  • Turistický poplatek: Euro 2,50 na osobu / noc.
Činnosti splatné na místě
  • Půjčovna e-kol: podle dostupnosti. Queenex - multifunkční trénink na okruhu, golfové hřiště Bad Waltersdorf: asi 1 km.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Quellenhotel**** Heiltherme ****
  • Lokalita dle CK: Štýrsko
  • Místo dle CK: Bad Waltersdorf

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 989 521
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Quellenhotel**** Heiltherme
    Rakousko, Rakouské termály, Štýrsko, Bad Waltersdorf

Cena
16 748 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 989 521

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
16 748 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč