Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden Hotel

  Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo

5/5

QUINTA SPLENDIDA

    Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v nádherné botanické zahradě v letovisku Caniço de Baixo, 7 km od centra Funchalu a 8 km od letiště.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace s kuchyní mezinárodní, středomořskou a thajskou, venkovní bar u bazénu, koktejl bar, wellness bar, vinný sklípek, konferenční sál, internetové připojení, obchod, galerie umění.

Pokoje

Studia s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV se satelitním příjmem, rádiem, fénem, kuchyňským koutem, balkónem nebo terasou. Na vyžádání možnost ubytování s dítětem či dospělou osobu na přistýlce za příplatek v apartmánu.

Pláž

Pláž je od hotelu vzdálena 2 km.

Sport

Velký vyhřívaný bazén se sladkou vodou, krytý bazén, rozlehlé wellness centrum (několik druhů masáží, horké kameny, turecké lázně, finská sauna, jacuzzi, pára, koupele ve stylu dálného východu, iglů s ledovou fontánou, kardio fitness centrum), stolní tenis.

Stravování

Studia bez stravy. Snídaně nebo polopenze formou bufetu.

Poznámka

Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení. Od 1.5.2017 je účtována v některých hotelech městská taxa, kterou hradí každý klient, a to 1 EUR osoba / noc, max. 5 EUR. Tato městská taxa se platí na recepci hotelu.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu včetně všech poplatků v optimální knihovací třídě (v zimním období přes Lisabon)
 • transfery v místě pobytu
 • ubytování s vybraným stravováním
 • služby česky hovořícího delegáta
 • pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: QUINTA SPLENDIDA ****
 • Lokalita dle CK: Madeira
 • Místo dle CK: Caniço de Baixo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden Hotel ****
Typ pláže: špatný přístup, betonová plata
Vzdálenost od pláže: 1200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 471 221
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Madeira

5/ 5 3 recenzí


Maťa říjen 2014
Prehliadka hotela Quinta Splendida 4*, Caniço. Krásny pohodový hotel nachádzajúci sa v najkrajšej záhrade, akú som na Madeire videla. V záhrade je množstvo kvetov, byliniek, krí... celá recenze


Jana S. duben 2011
Prohlídka hotelu Quinta Splendida****. Lázeňský hotel v městečku Canico, 7km od Fuchalu, 8km od letiště, umístěný do budovy z 19.století, otevřený v roce 1990. ... celá recenze


Sylva P. duben 2012
Prohlídka hotelu Quinta Splendida - romantický areál s botanickou zahradou. Quinta Splendida Wellness and Botanical Garden Hotel je romantický areál s botanickou zahradou plnou nejrůznějších květin, keřů, p... celá recenze

Lokalita

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

QUINTA SPLENDIDA
    Portugalsko, Madeira, Caniço de Baixo

Cena
27 190 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 471 221

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
27 190 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
390 Kč