Hotel Radisson Blu Resort Fujairah

  Spojené arabské emiráty, Fujairah, Dibba Al-Fujairah

5/5

Radisson Blu Resort, Fujairah

    Spojené arabské emiráty, Fujairah, Dibba Al-Fujairah
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Oáza klidu nabízející překrásné výhledy na Indický oceán! Vhodný pro rodiny s dětmi!

Přehled

všechny pokoje s výhledem na moře možnost příplatku na Soft ALL INCLUSIVE nebo ALL INCLUSIVE dobré podmínky pro šnorchlování a potápění komplex 5 bazénů možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči Wi-fi internet zdarma PCR test v resortu zdarma

Stručná poloha

Fujairah cca 100 minut od letiště v Dubaji přímo u privátní písečné pláže

Poloha

Fujairah, resort otevřený v roce 2007 leží v klidném místě Dibba, u vlastní 500 m dlouhé písečné pláže, v těsném sousedství s Ománem, mezi pohořím Hajar a Indickým oceánem, cca 40 minut jízdy od města Fujairah a 100 minut jízdy od letiště v Dubaji.

Vybavení resortu

257 prostorných pokojů a suite, všechny s výhledem na moře. Klimatizace, 7 restaurací a barů, 5 venkovních bazénů, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, hrací automaty, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, Wi-fi internet zdarma, shuttle bus do Dubaje.

Vybavení pokoje

Superior pokoj - klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, výhled na moře. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti

Superior pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze, Soft ALL INCLUSIVE (v ceníku ALL INCLUSIVE) nebo ALL INCLUSIVE (v ceníku Ultra ALL INCLUSIVE) - vše formou bufetu.

Názor CK

Oáza klidu nabízející překrásné výhledy na Indický oceán! Vhodný pro rodiny s dětmi!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Radisson Blu Resort, Fujairah *****
Lokalita dle pořadatele: Fujairah, Fujairah
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Radisson Blu Resort Fujairah *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 194 219
dnes 8–17 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Fujairah

5/ 5 9 recenzí


Kiwik září 2017
Radisson blu, fujairah. Vynikajici ve vsech smerech: primo na plazi, 5bazenu, vynikajici sluzby.... celá recenze


Zk duben 2017
Hezka dovolena. Po 13 letech jsme se vydali opet do SAE. Duben, krasne pocasi, teplo 35 st denne. Hotel by potreboval rekonstrukci zejmena restau... celá recenze


Lenka únor 2017
Mohu doporučit. Vhodný pro menší děti, vyhřívané bazény jsou skvělé v zimních měsících, jídlo moc dobré, vč. dětské jídelní části s vlastním mini ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Radisson Blu Resort, Fujairah
    Spojené arabské emiráty, Fujairah, Dibba Al-Fujairah

Cena
41 080 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 194 219

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
41 080 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
11 880 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 744 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 240 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
790 Kč