Popis

Popis hotelu Radisson Blue Bay Point Resort *****

Popis hotelu

Přímo na pobřežní promenádě. V blízkosti také známé oblasti St. Julians a Paceville. WiFi zdarma.

Poloha

centrální, na pobřežní promenádě Sliema s výhledem na malebné pevnosti, historické budovy hlavního města a přístav Marsamxett. Jen pár metrů od nákupního centra Sliema (cca 500 m) s řadou restaurací a barů. Na dosah je také oblast St. Julians a Paceville, které jsou známé svým rušným nočním životem. Letiště cca 15 km.

Pláž

veřejná skalnatá pláž cca 350 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

komplex disponuje 240 ubytovacími jednotkami v několika budovách s výtahy. Svým hostům nabízí vstupní halu s 24 hodinovou recepcí, s trezory k pronajmutí a směnárnou, restauraci, jídelnu, kavárnu, bar, obchody a místnost s TV. Venkovní areál nabízí sladkovodní bazén s barem u bazénu a terasu na opalování. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Studia (B1A/B2A/B3A): cca 21 m2, klimatizace, koupelna s vanou nebo sprchou, fén na kauci k dostání na recepci, kuchyňka s plynových nebo elektrickým sporákem, sat. TV, telefon, trezor (za poplatek) a balkon na stranu do krajiny. Apartmány (B1C/B2C/B3C/B4C): prostornější cca 30 m2, 1 místnost, stejné vybavení jako B2A. Apartmány (B2D/B3D/B4D/B5D): prostornější cca 40 m2, 2 místnosti, stejné vybavení jako B2A.Apartmány (B2E/B3E/B4E/B5E): prostorné cca 70 m2, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako B2A.Joker apartmány (B1S/B2S/B3S) a Joker studia (B1T/B2T/B3T): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

bez stravy, snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Večeře formou bufetových stolů nebo výběr z menu (dle obsazenosti hotelu).

Sport/aktivity

zdarma: fitness, stolní tenis a biliár. Zábava v blízkém okolí. Za poplatek: tenis v blízkosti. Vodní sporty na pláži (nabídka místních poskytovatelů služeb).

Internet

WiFi ve veřejných prostorách a na pokojích zdarma.

Wellness

za poplatek: wellness studio se saunou, masážemi, různými zkrášlovacími procedurami a kadeřnictvím.

Děti

dětské postýlky. Na vyžádání a za poplatek možnost hlídání dětí.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 3;
příspěvek na životní prostředí: pro osoby starší 18 let, 0,50 €/den/os., platba na místě.
Platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem 'YCZE'. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Hotely Malta