Raffles Singapore Hotel

  Singapur

Raffles Singapore

    Singapur
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Legendární hotel, jeden z nejlepších na světě, byl roku 1987 zařazen mezi národní kulturní dědictví. Musíte navštívit Long Bar a ochutnat světově proslulý koktejl Singapore Sling!

Přehled

hotel otevřený již v roce 1887 klasická koloniální architektura nákupní pasáž přímo v hotelu rodiště světově proslulého koktejlu Singapore Sling 14 restaurací a barů Wi-fi internet zdarma

Poloha

cca 20 minut jízdy od letiště v pěší vzdálenosti od nejdůležitějších atrakcí cca 5 minut jízdy od známé Orchard Road v pěší vzdálenosti od výstaviště Singapore International Convention & Exhibition Centre

Poloha

hotel postavený již v roce 1887 leží v samém srdci finanční čtvrti Shenton Way, v těsné blízkosti významných vládních a obchodních budov, stejně tak jako v blízkosti nákupních možností a turistických atrakcí. Výstaviště Suntec City ve vzdálenosti cca 10 minut pěší chůze, známá nákupní třída Orchard Road cca 5 minut jízdy, zábavní park Sentosa cca 15 minut jízdy, Chinatown cca 5 minut jízdy, letiště cca 20 minut jízdy.

Vybavení hotelu

103 prostorných suite různých kategorií. Klimatizace, 12 restaurací a barů, bazén, Raffles Amrita Spa, Wi-fi internet zdarma. Součástí hotelu je nákupní arkáda, muzeum, divadlo ve viktoriánském stylu a Jubilee Hall, kde se konají různá představení a promítají filmy. Hotel prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která byla dokončena v létě 2019.

Vybavení pokoje

Courtyard suite - každá suite je rozdělena do 4 částí - obývací pokoj s jídelnou přechází do ložnice, šatny a prostorné koupelny. Klimatizace, ventilátor, minibar, lednice, sejf, fén, telefon, 2x SAT/TV, Wi-fi internet zdarma. Možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Pojmenování zařizení

Courtyard suite pro 2 osoby, možnost přistýlky

Stravování

snídaně formou bufetu.

Názor CK

Legendární hotel, jeden z nejlepších na světě, byl roku 1987 zařazen mezi národní kulturní dědictví. Musíte navštívit Long Bar a ochutnat světově proslulý koktejl Singapore Sling!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů, ve suite či v zahradní vilce s bazénem.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety Nabízíme výlety s česky mluvícím průvodcem:City tour + Singapore Flyer - 2900 Kč/osobaPrvní noční safari na světě - 2800 Kč/osobaProjížďka na replice staré čínské lodi po okolí Imperial High Tea se zastávkou na Kusu Island s občerstvením - 2300 Kč/osobaNávštěva ostrova Sentosa vč. Underwater World a Dolphin Lagoon a světelná show Song of Sea - 2600 Kč/osobaNávštěva ptačího parku - 2800 Kč/osoba S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Singapur - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Raffles Singapore *****
  • Lokalita dle CK: Singapur
  • Místo dle CK: Singapur

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Raffles Singapore Hotel *****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 568 591
dnes zavřeno

Lokalita

Nezávazná objednávka

Raffles Singapore
    Singapur

Cena
109 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 568 591

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
109 490 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
89 100 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč