Ramada by Wyndham Downtown Dubai Hotel

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj centrum

Ramada by Wyndham Downtown Dubai

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Dubaj centrum
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Ubytování apartmánového typu s výhledem ze všech pokojů na lagunu s tančícími fontánami, dubajskou operu a nejvyšší budovu světa Burj Khalifa!

Přehled

městský hotel vhodné pro rodiny s dětmi shuttle bus na pláž velice prostorné ubytování výhled na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Dubai - Downtown cca 15 minut od letiště v Dubaji u nákupního centra Dubai Mall a Souk Al Bahar

Poloha

Dubai, Downtown, vzdálenost od letiště cca 15 minut, v pěší vzdálenosti od nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a největšího nákupního centra světa Dubai Mall, cca 5 minut od World Trade Center, cca 20 minut jízdy od pláže Jumeirah Beach.

Vybavení hotelu

181 prostorných suite a apartmánů (i o více ložnicích) s kompletně vybavenou kuchyňkou. Klimatizace, 2 restaurace, bazén (teplotně regulovaný), dětský bazén, fitness, squash, badminton, golfový trenažér, Wi-fi internet zdarma, business centrum. Shuttle bus na pláž.

Vybavení pokoje

jednoložnicová suite - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, žehlička a žehlící prkno, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, kompletně vybavená kuchyňka, jídelní kout, od jednoložnicových suite výše také balkon a obývací pokoj. Možnost přistýlky.

Jednoložnicová suite pro 2 osoby, možnost přistýlky

jednoložnicová suite - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, žehlička a žehlící prkno, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, kompletně vybavená kuchyňka, jídelní kout, od jednoložnicových suite výše také balkon a obývací pokoj. Možnost přistýlky.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou servírovaného menu nebo á la carte.

Názor CK

Ubytování apartmánového typu s výhledem ze všech pokojů na lagunu s tančícími fontánami, dubajskou operu a nejvyšší budovu světa Burj Khalifa!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Ramada by Wyndham Downtown Dubai ****
Lokalita dle pořadatele: Dubaj, Dubai - město
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ramada by Wyndham Downtown Dubai Hotel ****
Typ pláže: písčitá

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 194 129
dnes 8–18 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Ramada by Wyndham Downtown Dubai
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Dubaj centrum

Cena
46 140 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 194 129

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
46 140 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
21 830 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 744 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 240 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 Kč