500 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Ramada Resort Side ****+

Popis hotelu

Moderní hotel v barevném provedení, s klidnou polohou.

Poloha

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 600 m. Kyvadlová doprava na pláž. Manavgat cca 9 km. Možnosti pro nakupování a zábavu, restaurace a bary cca 950 m. Spojení minibusy (dolmus).

Vybavení

nově postavený hotel disponuje 274 pokoji na 5 podlažích. K dalšímu vybavení patří přijímací hala s recepcí, wi-fi v lobby zdarma, restaurace, 2 a-la-carte restaurace (italská, turecká), minimarket, bary a služby lékaře (na vyžádání, za poplatek). Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény, skluzavky. Lehátka, slunečníky a podložky na pláži a u bazénu zdarma. Osušky na pláž za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): cca 29 m2, minibar, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, sprcha, WC, fén a balkon na stranu do přírody. Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S) bez balkonu, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A. Dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): rovněž stejné vybavení jako 1A/2A, navíc balkon s bočním výhledem na moře. Rodinné pokoje (2C/3C): cca 50 m2, 2 místnosti, jinak jako 1A/2A.

Stravování

all inclusive.

Sport a jiné aktivity

stolní tenis, aerobic, plážový volejbal, boccia, šipky, fitness, šachy, aqua aerobic. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Wellness

turecké lázně. Za poplatek: sauna, masáže, parní lázeň.

Zábava

denní a večerní animační program.

Pro děti

samostatný dětský bazén, miniklub (od 6 do 12 let),

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24:00 h. (mimo čerstvých šťáv a koktejlů). Pozdní snídaně. 1x za pobyt možnost večeře v a-la-carte restauraci (za poplatek). Snacky od 14:00 do 16:00 h. Káva, čaj a zákusky od 16:00 do 17:00 h. Půlnoční polévka. Minibar denně doplňován nealkoholickými nápoji.

Plážový servis

lehátka, slunečníky a podložky zdarma

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

90. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

26.8.2013 | Petr Hromádko
Datum pobytu: 1.8.2013
Dovolená se nám velice líbila, být hotel na pláži nebo alepoň nebýt na té pláži tolik kamínků, tak není hotelu co vytknout

Nejnovější recenze

4
26.8.2013 | Petr Hromádko
Datum pobytu 1.8.2013
4/5 - Skvělé
Dovolená se nám velice líbila, být hotel na pláži nebo alepoň nebýt na té pláži tolik kamínků, tak není hotelu co vytknout

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side