550 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Ramee Guestline Hotel Qurum ***

Ramee Guestline Hotel ***

Poloha: hotel v tradičním ománském stylu, cca 5 min. od nákupní zóny Qurum a 25 km od letiště.

Vybavení: restaurace s nabídkou ománské, malajské a západní kuchyně. Fitness club – bazén, posilovna, sauna.

Ubytování: 100 pohodlných pokojů s klimatizací, TV, telefonem, miniledničkou, vysoušečem vlasů a hudebním kanálem.

Stravování: snídaně, možnost polopenze.

Pláž: blízko dlouhé písečné pláže.

Sport a zábava: stolní tenis, šipky. Hotel je vhodný jak pro plážovou dovolenou tak pro ty, kteří touží po zábavě, nakupování a poznání.

Muscat

Město, které překoná vaše představy – objevíte se v pohádce, v níž vás ohromí krásná architektura, svůdná vůně aromatického kadidla a vodních dýmek. Dodnes můžete obdivovat zastaralý obchodní přístav, který na vás dýchne svou starobylostí a lehce se přenesete do časů, kdy se zde naloďovali ušlechtilí arabští koně spolu s voňavou pryskyřicí či hedvábím. Dnes můžete v Muscatu vidět, jak se historické mešity prolínají s moderními domy či prosklenými budovami bank. Nejnovější a světově proslulé značky aut zde uvidíte stejně často jako divoké velbloudy. Jediné, co zůstává až na výjimky stálé, je teplé a slunné počasí.

Omán

Přijměte pozvání do sultanátu Omán s hlavním městem Muscat na východním cípu Arabského poloostrova. Omán je cestovatelským zážitkem – nabízí vynikající klima, bohatou kulturu a mnohé turistické cíle, bělostné písčité pláže a moderní služby. Po celé věky byl Omán pro cestovatele zcela nedostupnou zemí. Snad právě proto jsou zde ve velké míře zachovány typicky arabské prvky, které přes současnou moderní kulturu naleznete nejen v náboženství a architektuře, ale hlavně v denním životě zdejších obyvatel. Obrovské bohatství získané díky těžbě ropy, jejíž zásoby jsou však přece jen omezené, bylo investováno do nových hotelů a kvalitních turistických služeb, takže dnes vítá Omán cestovatele z celého světa.