Přímo u pláže | Typ pláže: molo, písčitá

Popis

Popis hotelu Ranveli Island Resort ****

Popis hotelu

Tříhvězdičkový resort Ranveli Village, jehož název v místním jazyce znamená "Zlatý písek", se nachází na jižním Ari atolu, který je proslulý nádhernými plážemi, obrovskými palmami a průzračně modrým oceánem. Je to příjemný, jednoduchý resort v krásném tropickém prostředí.

Zábava

Potápění, šnorchlování, výlety (poznávání okolních ostrovů, noční rybaření, šnorchlování), plážový volejbal, stolní tenis, vodní sporty, šachy, stolní hry.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Bílá písčitá.

Poloha

Tento ostrov se nachází na jižním Ari atolu, cca 35 km od mezinárodního letiště Hulhule.

Vybavení

Lázně (masáže zbavující tělo toxinů, reflexní masáže, ayuverdické masáže, uvolňující a švédské masáže atd.), centrum vodních sportů, potápěčské centrum, lázně, sauna, bazén, hřiště na plážový volejbal, prádelna, recepce, pořádání exkurzí a výletů.

Ubytování

V resortu se nachází 56 příjemně zařízených superior pokojů, které nabízí skvostný výhled buď na pláž či oceán. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací. Dále zde najdete telefon s mezinárodní předvolbou a minibar. Součástí pokojů jsou prostorné koupelny s vanou i sprchou. Samozřejmostí je teplá i studená voda.

Názor CK

Jednoduchý resort, avšak zařízený tak, aby návštěvníkům nic nechybělo.

all_inclusive

Snídaně, oběd a večeře v hlavní restauraci +káva, čaj, nealko nápoje, pivo, voda, odpolední káva nebo čaj (zahrnuje odpolední snack) - v baru u sportovního komplexu od 16.00 - 17.30 hodin, od 10.00 - půlnoc, hlavní bar (nealko nápoje, džusy - ne z čerstvého ovoce, pivo, whisky, gin, vodka a rum). Všechny nápoje se podávají rozlévané do sklenic.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Hotely Jižní Ari Atol