Detail recenze: Abora Buenaventura Hotel by Lopesan Hotels

  Španělsko, Gran Canaria, Playa del Inglés

5/5

Dušan (Brno):
Hotel ***+ s vysokým komfortem a nádhernou zahradou s několika bazény a animační programy po celý den. Krásný velký rezort, s profesionálním personálem, výborné jídlo a perfektní lokalita.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoj jsme dostali v šestém patře. Krásný výhled na celý rezort, v pozadí bylo vidět moře. Úklid pokoje byl prováděn každý den, výměna ručníků dle potřeby.


Strava a stravování

Výborné speciality každý den, široký výběr, doplňování během celé doby snídaní i večeří. Plus každý večer tématický koutek světové kuchyně.


Vybavení, služby a personál

Na recepci milý slovák, který nám vždy ochotně poradil a pomohl. Na poslední dva dni jsme si doplatili all inclusive za pouhých 13eur na den. Jídelna byla velká, vždy se našlo místo k sezení, k dispozici bar. Další dva bary v hotelu otevřené až do půlnoci. Při all inclusive Vás obsluhují až ke stolu, všichni jsou milí a ochotní. Za poplatek 5eur na den jsme využili taky fitness centrum, thajské masáže, k dispozici několik malých obchůdku přímo v hotelu.


Pláž a moře

K píseční pláži to je od hotelu asi 10-15min pěšky, dle toho ze které strany to vezmete. Oceán není síce teplý ale příjemné teploty každý den Vás do moře stejně dostanou ;)


Okolí hotelu

V okolí hotelu spousta možností ke gastronomickým zážitkům, příjemné kavárny, mini golf 200m od rezortu, diskotéky, levné taxiky vás zavezou kamkoliv ;)


Celkový dojem

Navštívil jsem již několik destinací a Gran Canarii již po druhé. Avšak tento hotel je opravdu nejlepší jaký jsem kdy navštívil. A během pobytu jsem zrovna oslavil narozeniny, odpoledne jsem našel na pokoji od managmentu hotelu obálku s přáním a malé víno jako pozornost, to mě opravdu dostalo!! :)


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Páry
  • Mládež
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno