Detail recenze: Abora Continental Hotel by Lopesan Hotels

  Španělsko

4/5

Alena :
Celkově se nám líbilo. Je to velmi velký hotel. Personál velmi vstřícný, přátelský. Pokoje bez klimatizace ( teplota 30 - 35 st. C ) Vadila nám každý den hudba dlouho do noci a pokoj blízko kontejnerů, jelikož jsme díky teplotě měli otevřené dveře na terasu, moc jsme se nevyspali a někdy se linul i nesnesitelný zápach. ( rohový pokoj v 1. patře č. 152 ). Bazény včetně čtyř malých masážních v areálu hotelu, byly super. Služby delegátů byly v pořádku, byli jsme spokojeni. Výlety kolem ostrova a do Las Palmas, doporučujeme.

Ubytování

Ubytování se nám líbilo, odpovídalo i čtyřem *.


Strava a stravování

Velmi pestrá a bohatá. Měli jsme polopenzi a ať jsme přišli kdykoliv bylo všeho dostatek.


Vybavení, služby a personál

Chyběla klimatizace. Možnost kulturního i sportovního vyžití dostatek, jak pro starší, tak pro mladé. V bazénech slaná voda a v moři je též dobré koupání. Není to tak studené, jak se zdá.


Pláž a moře

Vzdálenost cca 5min. Pláže velké, není tam přelidněno. Moře se zdá tmavé ( lávový písek ), ale je čisté. Teplota vody asi kolem 20 - 23 st. C. Vstup do moře je pozvolný a pláže s velmi jemným pískem. Vodní sporty jsme nevyužívali, ale jsou v nabídce.


Okolí hotelu

Okolí hotelu je čisté, upravené. Obchodů je poměrně dost, v nejbližším okolí. Možnost procházek je dost, doporučujeme procházku po pláži až k písečným dunám, cca 15min.


Celkový dojem

Celkový dojem byl dobrý, některé věci jsme si užili ( masážní bazény, zápach z kontejnerů a velmi hlasitá hudba dlouho do noci ( 1.00 hod. ), to bylo méně snesitelné. Chce to jiný pokoj, tam je to i lepší.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.