ACACIA-listopad2015

Recenze hotelu Acacia Hotel **** - Spojené arabské emiráty - Ras Al-Khaimah - Ras Al-Khaimah

Hotel pěkný,ale v průmyslové oblasti.V okolí pouze silnice,cementárna,rozestavěné domy.a jeden obchod.Proto je dobré vybrat za nejnižší cenu,která se nabízí.Za vyšší ceny seženete mnohem lepší hotel přímo na pláži.ACACIA je 5km od pláže-kyvadlová doprava denně,ale někdy se nevlezete a musíte počkat na další.

Ubytování (2 / 5)

Pěkné pokoje,ale některým chyběla lednička a pokoj byl oddělen od druhého pokoje pouze zamčenými dveřmi.Takže bylo vše slyšet. z vedlejšího pokoje.Někteří měli hluk z venkovní strany.Nabídli nám sice výměnu,ale slib nedodrželi .Koupelna krásná s velkým sprchovacím koutem,ale sprchu jsme si museli spravit,neboť dobře nefungovala.V pokoji byla varná konvice .Pozor,zásuvky jiné.Pouze v koupelně možnost použití našeho zařízení pod fénem.Dobře fungovala klimatizace. Postele velké,ale dvojice má společnou deku.Ve skříni 3věšáky a sejf.Ten jsme nepoužívaly,protože jsme nezjistily,jak to funguje.Ručníky někdy dali 2,někdy 1 a někdy žádný.Toiletním papírem také šetřili.Nebýt těchto,,drobností,,bylo by ubytování fajn.Ale 4*hotel to dle popsaného nebyl.Cestovka nejspíš vydělala.Berte pouze za dobrou cenu!tU hotelu bazén stále ve stínu,což je ve vedrech docela fajn.

Strava a stravování (4 / 5)

S jidlem spokojenost,nejsme nároční.Chutnalo nám.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Služby hoteu nic moc,slibovali a nesplnili.Ale jinak to vcelku fungovalo,Pro nenáročné české turisty to bylo v pohodě,pokud nečekají luxus.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž u hotelu,kam jsme dojíždělí celkem pěkná,udržovaná.Voda jako ve vaně.Dopoledne jako rybník-bez vln.Odpoledne už vlnky a mírný větřík.Prostě fakt pohoda.Žádné znečištění jsme nepozorovali.Lehátka ,ručník,slunečník zdarma.Plážový bar s placenými službami.Kolem palmy,zeleň,čisto.Příjemné a pohodové prostředí.K dispozici WC,sprchy,převlékárna.Jedinou nevýhodou byla dlouhá polední pauza,kdy kyvadlová doprava nejela.

Okolí hotelu (2 / 5)

V okoli nic.Nedá se nikam večer jít.

Celkový dojem (3 / 5)

Spokojenost hlavně s koupáním.Nehorázně drahé výlety,zvlášť do krásné mešity v Abu Dhabí-vstup je zde zdarma a centrum Ferrari,kde jsme v placené části ani nebyli,pouze v obchodním centru,tedy taky vstupné žádné-jsme platili 3500Kč.Tak nevím,co je tak drahé-pohonné hmoty nebo oběd?Jinak je dobré poznat tento ,,div světa,, vybudovaný na poušti.Přeji všem hezkou dovolenou!

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.