Al Fanar Beach Resort Omán

Recenze hotelu Al Fanar Beach Resort & Spa **** - Omán - Omán - Salalah

Krásná dovolená v ještě krásnější zemi. Hotel nabízí opravdu luxusní služby. Dovolenou na tomto místě mohu všem jen doporučit. Určitě je dobré překonat strach z dlouhé cesty letadlem (přestup Dubaj) a užít si dovolenou v ráji.

Ubytování (5 / 5)

Ihned po příjezdu v ranních hodinách jsme měli nachystaný pokoj. Pokoj se nacházel ve vedlejší budově od hotelu. Krásný prostorný a čistý pokoj s balkonem. Každý den proběhl úklid, v případě spropitného na pokoji i nazdobená postel různými doplňky - květiny, ornamenty z ručníků.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava all inclusive. Snídaně, obědy a večeře + snacky. Snídaně bohatý výběr ze sladkého pečiva, vajíček, zeleniny, ovoce i jogurtů. Možnost snídat přímo u moře či v hotelové restauraci. Obědy formou švédských stolů (výběr opravdu bohatý - těstoviny, pizza, saláty, brambory, druhy rýží, polévka, kuřecí maso, ryby i hovězí). Výborné zákusky. Večeři jsme využívali formou a´la carte - řecký večer, libanonský, japonský, mexický, ománský, orientální večer. Jídlo je velmi dobře dochucené, nepálivé. Alkohol se konzumuje v časech dle místního zákona.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hotel nabízí opravdu luxusní služby a plný servis. Velmi vstřícný personál na baru, recepci i v restauracích. Animační program zajišťuje skupina Itálů (i když nebudete nic rozumět, skvěle se pobavíte) a dále Slovenky. Recepce je 24 hodin k dispozici. Možnost využití posilovny a her (kulečník, stolní fotbálek) přímo v hotelu. Dále hosté mohou využít sportovní aktivity na pláži (adrenalinové sporty, petanque, volejbal, fotbal a další). Po celém areálu hotelů a blízkém okolí si mohou klienti zapůjčit jízdní kola na přepravu. Večer u baru i živá hudba.

Pláž a moře (5 / 5)

U hotelu jsou k dispozici tři pláže. Rušnější a klidnější. Pláž se nachází přímo u hotelu. Moře je opravdu čisté, azurové, písčité dno. Během dopoledních hodin můžete vidět na mole delfíny. Krásný zážitek.Vhodné i pro malé děti na koupání, kde je u hotelu klidná zátoka.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel se nachází v komplexu dalších dvou hotelů. Příroda a okolí je krásné. Možnost přepravovat se na kole, která jsou k dispozici. V blízkosti hotelu se nachází obchůdky s možností nákupu suvenýrů (výborné datle). Cestovní kancelář nabízí v místě fakultativní výlety - doporučila bych Hory a pláže Ománu a Noc v poušti (pro odvážlivce).

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel bych doporučila úplně každému. Výborné služby, jídlo, ochota personálu, nádherná země. Sympatický delegát.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.