Fanar Hotel

Recenze hotelu Al Fanar Beach Resort & Spa **** - Omán

Velmi pěkný hotel s kvalitními službami. Jen jeden bar -Cocobar u bazénu by měl více dbát na hygienu.

Ubytování (5 / 5)

Bez závad- vše v pořádku. Výměna ručníků by nemusela být každý den s ohledem životní prostředí, na které upozornění letáky na každém pokoji.

Strava a stravování (5 / 5)

Tady není co vytknout. Vybere si každý v několika restauracích. My chodili do menší klidnější Sindbad. Nachází se u ubytovací části začínající na 5... Alkohol se podával bez jakýchkoliv problémů v určených hodinách.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personálu není co vytknout. Ochota není jen hraná. Co se týče vybavení, tam by bylo možno zlepšit množství kol a jejich kvalitu s ohledem na rozlehlost areálu. Na pláži by se hodil větší počet slunečníků. Ranní boj probíhá i zde. Lehátek je dostatek.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláže písečné upravované. Zdůrazňuji možnost plavání jen v uzavřené zátoce. Vhodné i pro malé děti. V moři lze jen poskakovat ve vlnách s vodou do výše pasu. Důrazně jsem byl na to upozorněn plavčíky hned první den. Výskyt spodních proudů. Další omezení na otevřeném moři jsou medúzy. Jinak moře v lednu čisté a krásně teplé.

Okolí hotelu (3 / 5)

To nedokáži posoudit. Pohybovali jsme se pouze v areálu.

Celkový dojem (5 / 5)

Až na pár nepodstatných maličkostí je můj dojem velmi zdařilý. Klidná dovolená byla také způsobena 40 dny státního smutku po zesnutí nejvyššího sultána. Tudíž neprobíhaly žádné animační programy a nehrála hudba. Krása.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.