Hotel Al Fanar Omán

Recenze hotelu Al Fanar Beach Resort & Spa **** - Omán - Omán - Salalah

I když nejsem zvyklá psát recenze, každý si musí názor na jednotlivou zemi mít svůj, tak i přesto bych se v tomto případě vyjádřila. Byli jsme neskutečně spokojeni a můžeme jenom doporučit. Ještě kdyby byl přímý let z Prahy do Salalahu, tak to nemá chybu a byla by to třešnička na dortu.

Ubytování (5 / 5)

Ihned po příjezdu na hotel jsme dostali pokoj. Pokoje čisté.

Strava a stravování (5 / 5)

Výborná strava. Každý si našel svoje. Od ryb po sladké, zelenina, ovoce, italská jídla-pizzy,těstoviny,pečená masa.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Velmi vstřícný personál. Denně cvičení, jak na pláži, v moři i bazénu. O program se stará skupinka mladých Italů. U hotelu asi 60 kol a můžou klienti využívat na dojíždění na jednotlivé pláže a vybrat si tak, kde strávíte den. Pláže jsou celkem 3.Každý den večer byl program pro děti a pro dospěláky každý druhý den večerní taneček.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž přímo u hotelu. Moře krásně čisté, zelenomodrá barva, písčití dno. Kdo je zvyklý z Egypta na rybičky, tak tady ne.Během dne je možné na molech vidět delfíni. Kdo má rád klid, tak může využívat poslední pláž. Absolvovali jsme jeden výlet do oázy s koupáním v moři. Doporučila bych ještě zájezd-nocování v poušti.

Okolí hotelu (5 / 5)

Můžete navštívit i ostatní hotely i na jídlo, neměli jsme ale během pobytu tuto potřebu. Hotel nám plně poskytovat servis. U hotelu malý přístav s pár obchody. Celkem na dárečky spíš doporučuji nákup ve městě. Ale přivezli jsme si olej z kadidlovníku.

Celkový dojem (5 / 5)

Určitě bych doporučila a zdravíme průvodce.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Mládež
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.