Celkem zklamání

Recenze hotelu Aladdin Beach Resort **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Po 10ti letech jsem se vrátila do Egypta plná očekávání, ale už druhý den mi bylo jasné, že to vůbec nebude takové jak si to pamatuju :-(! Hotel rozhodně neodpovídá 4*!

Ubytování (3 / 5)

Úplně obyčejný pokoj, špinavé zdi...všude fleky od zabitých komárů a jiné havěti, hrozná sprcha! Na přespání ale docela v pohodě!

Strava a stravování (2 / 5)

Asi nejslabší stránka hotelu! Snídaně v pohodě, ale ostatní docela hrůza! Létám někam 2-3x za rok, ale s tak slabým programem all inclusiv jsem se ještě nesetkala! Strašně málo masa, když se na něj stála fronta u obsluhy, tak na příděl ( 1/2 kuřecího stehna, 2 opravdu malé placičky z mletého atd...)! Zákusky na které se skoro všichni těší, byl tvrdý, suchý, sražený děs!!! Všude pití s obsluhou, takže jsme se kolikrát ani nedočkali, zmrzlina striktně jen pro děti! V restauraci na pláži s obsluhou jídlo i pití, čekali jsme i hodinu! U bazénu 2 kelímky pití, víc ne! Všude byly vidět velké rozdíly mezi klienty z Čech a místními!

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Areál hotelu je moc hezký, upravený a čistý. Personál se snažil být milý za všech okolností :-)!

Pláž a moře (3 / 5)

Nic moc, ale celý pobyt strašně foukal vitr, to udělalo své, ale za to nikdo nemůže! Vstup do moře jen na některých místech bez kamenů!

Okolí hotelu (4 / 5)

Mě c hezké, čisté a upravené!

Celkový dojem (3 / 5)

Určitě se do tohoto hotelu nikdy nevrátím!

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.