ALI BABA výborné

Recenze hotelu Ali Baba Palace **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Po příjezdu se vyskytl problém, že CK P****, nepotvrdila rezervaci v hotelu a tak jsem několik hodin čekal až se to vyřídí. Měl jsem sebou 5letého syna, který tu dobu čekání strávil v bazénu a já s tel.vyřizoval s ČR aby jsme dostali ubytování. Když se vše vyřešilo, dostali jsme krásný pokoj s výhledem na bazén a dětské hřiště. Poděkování patří velice ochotným zaměstnancům zá***.cz, kteří se snažili s mojí ženou z ČR vyřešit tuto situaci. CK P**** na hot.lince nereagoval.

Ubytování (5 / 5)

Krásný pokoj s výhledem, funkční klimatizace,veliká koupelna vše super!

Strava a stravování (5 / 5)

Po zkušenosti z minulého pobytu v jiném hotelu, jsem byl překvapen. Úžasné jídlo, čistota v jídelně,zkušené vedení manažera při obsazení jídelny. Žádné špinavé sklenice,nebo příbory či hádky o stůl aby se člověk mohl najíst, jaké jsme měli v minulém hotelu.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Animační programy byly výborné, ale ve vedlejším hotelu Aladin byli trochu lepší, proto jsme chodili se synem tam. Personál-výborný, vynikající! Jak na recepci,úsměvy, ochota tak i na barech. Znovu musím zmínit jídelnu a manažera. Řídil číšníky s bravurně a vše klapalo. To,že je někde upadlá dlaždice, není pro mě tak důležité,jako celistvost služeb, které tento hotel poskytoval.

Pláž a moře (4 / 5)

Věděli jsme, že moře u našeho hotelu je vstup přes kameny a proto stačilo udělat pár kroků navíc a vedle již zmíněný hotel Aladin má nádhernou písečnou pláž. Děti využili potopenou loď,která byla blízko břehu a mohli pozorovat bohatý mořský život.

Okolí hotelu (5 / 5)

V hotelu,je krásná procházka jak přes den či večer k moři. Cesty romanticky osvětlené a zahrada nádherně upravená.

Celkový dojem (5 / 5)

Když budu moci určitě bych do hotelu zavítal opět. Rodinný hotel!

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.