Hotel ali baba

Recenze hotelu Ali Baba Palace **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Hrůza!

Ubytování (2 / 5)

Hotel je celkem dost vybydlen. Pokud si nedokoupíte pokoj deluxe je to katastrofa. Hlavně koupelny jsou hrozné,štítil bych se tam vykoupat a to něco vydržím a toaleta také hrůza.Jen škoda,že jsem to nestihl nafotit. Po doplatku za pokoj deluxe bylo vše OK,pokoje jsou po rekonstrukci a odpovídají částce kterou zaplatíte.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava v pohodě.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Personál nic moc. Vybavení hrozné.Hotel je prostě vybydlen a potřeboval by pořádnou rekonstrukci. Kam se podíváte vše se rozpadá od dlaždiček,omítka na chodbách atd.

Pláž a moře (4 / 5)

Vše OK pěkný přístup do moře.

Okolí hotelu (4 / 5)

OK

Celkový dojem (2 / 5)

Nikdy více bych do tohoto hotelu nejel. Fota hotelu co jsou dostupná vůbec neodpovídají stavu v jakém je hotel. V bazénu plavalo celkem dost nečistot, obklad bazénu se dost rozpadal. Koupelna a WC hrůza ( krom pokojů deluxe) Aqapark je sice nový ale neustále na všechny tobogány taháte nafukovací matrace do 4 patra. Mého syna 7let, nepustili na žádný:( a to by jezdil se mnou a je plavec.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.