Detail recenze: Hotel Almyros Beach Resort & Spa

  Řecko, Korfu, Acharavi

4/5

Leon:
Hotel leží sice přímo u pláže, ovšem o čtyřech "hvězdách" si muže jen zdát !! pláž je písčito-oblázková,...moře celkem čisté, když nejsou vlny, a ty jsou skoro pořád, dá se i koupat. Hotel je momentálně v okupaci Rusů a Poláků, takže to chce velkou dávku kompromisů....jednou to naprosto stačilo !

Ubytování

tipoval bych to tak na 2+, úklid jak kdy, někdy vynesli jen koš, a např. toaletní papír si pak u úklidové služby musel člověk shánět sám, někdy nepřišli třeba vůbec !!!...balkony bez dlažby, jen přetaženy izolací - "ipou", samozřejmě propadlé, takže po dešti byly na balkonech jezírka ještě tak tři dny !!!


Strava a stravování

strava byla asi to nejlepší,...samozřejmě užší výběr, stále se opakující je jev prostě běžný


Vybavení, služby a personál

vše za poplatek,...týden bez internetu v hotelu údajně "4" , by snad měl být standardem !


Pláž a moře

pokud nebyly vlny super, jinak horší,....kdo však miluje skákání do vln, naprosto ideální


Okolí hotelu

tak Řekové na pořádek moc nejsou, hrůza je slabé slovo, mají nádhernou přírodu, "panoramata" překrásná, vlastní objekt hotelu ok, ale ten bordel okolo, škoda mluvit


Celkový dojem

Obrázek ať si každý udělá sám,...já s Řeckem definitivně končím,.../možná tak ještě Kréta/,...za mne doporučuji poohlédnout se jinde !


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.