Naprostá spokojenost. Příjemný malý hotel u pláže.

Recenze hotelu Altinkum Park Hotel *** - Turecko

Menší sympatický klidný hotel hned u pláže a v bezprostřední blízkosti městečka Side. Perfektní personál, ubytování i stravování odpovídající *** hotelu. Za nás naprostá spokojenost, moc jsme si to užily.

Ubytování (4 / 5)

Byly jsme ubytovány v přízemí v zahradě u recepce, pokoje sice skromnější, ale zcela vyhovující. Pěkný výhled do zahrady na stromy s granátovými jablky, citrusy, apod.

Strava a stravování (4 / 5)

I v této oblasti jsme byly spokojené. Vždy jsme si vybraly. Velký salátový bar. Grilované speciality k večeři. Ovoce.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Na to, že bylo září, tudíž se blížil konec sezóny, personál byl naprosto perfektní. Usměvavý a ochotný. Vteřinu po dopití nápoje/dojedení jídla již odnášeli nádobí, v areálu hotelu neustále uklízeli a bylo to vidět. I přes občasné jazykové bariéry vždy s úsměvem vyhověli. Kdyby byla možnost 10 hvězdiček, dám 10. Opravdu vynikající.

Pláž a moře (4 / 5)

Krásná písčitá a čistá pláž hned u hotelu. Pozvolný vstup do moře. Lehátka se slunečníky natěsnaná poměrně blízko u sebe, ale asi je to nejlepší řešení jak vyhovět co nejvyššímu počtu klientů na poměrně malém prostoru. Jediné, co trochu kazilo dojem byly podivné machinace plavčíka (správce pláže) s lehátky. Brzy ráno zabral svými ručníky nejméně 30% lehátek, se kterými v průběhu dne podivně spekuloval a v návaznosti na bakšiš je přiděloval vybraným klientům...takže i v září byl občas problém lehátko získat, k čemu by bez těchto machinací pravděpodobně nedocházelo.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel je umístěn v pěkné zahradě s banánovníky, granátovými jablky, citrusy a i želvou hned u moře a pěkné promenády s obchůdky, hotely a restauracemi. V blízkosti (odhaduji tak 15 minut chůze) je pěkné antické městečko Side s Amfiteátrem a dalšími památkami a spoustou obchůdků a restaurací. Ideální.

Celkový dojem (5 / 5)

Naprostá spokojenost. Nebránila bych se dovolenou v tomto hotelu zopakovat.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.