Detail recenze: Hotel Ambre Resort & Spa

  Mauricius, Východní pobřeží, Palmar

5/5

Zuzana:
Úvodní motto hotelu zní Ambre - The light side of life, což vystihuje zážity, které Vám z dovolené v Ambre zůstanou.

Ubytování

Luxusní resort pro náročné s nádhernou dlouhou pláží s bílým pískem.


Strava a stravování

Neměli jsme možnost vyzkoušet, avšak jsme všechny restaurace navštívili v rámci prohlídky . K dispozici je hlavní restaurace (tématické dny), a la carte pro výjimečné večeře, plážová restaurace, bar a noční klub. Ochutnali jsme místní specialitu cinnamon liquer. Jako velké plus vidím v plážovém baru, kdy číšníci hostům roznáší drinky přímo na pláži.


Vybavení, služby a personál

Moderní SPA a fitness, vodní sporty (kajaky, paddleboardy..) vše zdarma v rámci all inclusive. Hotel nemá své vlastní potápěčské centrum, kdo si chce vyzkoušet roli profesionýlního potápěče, tak má smůlu. Personál hotelu usměvavý a přátelský, opravdu vyškoleni k etice 4* hotelu.


Pláž a moře

Pláž nádherná s bílým jemným pískem, ale určitě doporučuji vzít si s sebou boty do vody, v moři jsou kameny a zbytky korálů.


Okolí hotelu

Pro milovníky hotelu je asi 10 minut cesty vzdálené golfové hřiště. Hotel je poměrně daleko od letiště, transfer trvá něco málo přes hodinu.


Celkový dojem

Celkový dojem, který ve mně hotel Ambre zanechal je více než uspokojivý.Hotel bych doporučila hlavně párům a starším lidem, protože se jedná o hotel adults only, děti zde ubytovávají až od 16 let, podrtženo sečteno skvělé místo k vyčištění hlavy nebo třeba k trávení líbanek či uspořádání svatby.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry
  • Seniory
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Ambre Resort & Spa

Ambre Mauritius

  Mauricius, Východní pobřeží, Belle Mare, Palmar
Přímo u pláže

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–20 h