Prohlídka hotelu Ambre Sun Resort květen 2019

Recenze hotelu Ambre Resort & Spa **** - Mauricius - Východní pobřeží - Palmar

Úvodní motto hotelu zní Ambre - The light side of life, což vystihuje zážity, které Vám z dovolené v Ambre zůstanou.

Ubytování (5 / 5)

Luxusní resort pro náročné s nádhernou dlouhou pláží s bílým pískem.

Strava a stravování (5 / 5)

Neměli jsme možnost vyzkoušet, avšak jsme všechny restaurace navštívili v rámci prohlídky . K dispozici je hlavní restaurace (tématické dny), a la carte pro výjimečné večeře, plážová restaurace, bar a noční klub. Ochutnali jsme místní specialitu cinnamon liquer. Jako velké plus vidím v plážovém baru, kdy číšníci hostům roznáší drinky přímo na pláži.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Moderní SPA a fitness, vodní sporty (kajaky, paddleboardy..) vše zdarma v rámci all inclusive. Hotel nemá své vlastní potápěčské centrum, kdo si chce vyzkoušet roli profesionýlního potápěče, tak má smůlu. Personál hotelu usměvavý a přátelský, opravdu vyškoleni k etice 4* hotelu.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž nádherná s bílým jemným pískem, ale určitě doporučuji vzít si s sebou boty do vody, v moři jsou kameny a zbytky korálů.

Okolí hotelu (4 / 5)

Pro milovníky hotelu je asi 10 minut cesty vzdálené golfové hřiště. Hotel je poměrně daleko od letiště, transfer trvá něco málo přes hodinu.

Celkový dojem (5 / 5)

Celkový dojem, který ve mně hotel Ambre zanechal je více než uspokojivý.Hotel bych doporučila hlavně párům a starším lidem, protože se jedná o hotel adults only, děti zde ubytovávají až od 16 let, podrtženo sečteno skvělé místo k vyčištění hlavy nebo třeba k trávení líbanek či uspořádání svatby.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Obchodní cesty
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.