Nic moc

Recenze hotelu Amwaj Blue Beach Resort & Spa ***** - Egypt - Hurghada - Soma Bay

Hotel nepatří mezi nejčistější, pokoje byly uklizeny denně, ale umývání podlahy černou špinavou vodou, baktériím nezabrání. Každý Čech na hotelu měl průjem a křeče v břiše, nemyslím si, že to je jen vodou. Tamní prášky fungují, ale rozhodí vám organismus natolik, že po příjezdu domů se ještě týden léčíte na křeče v břiše. Jednu výhodu to má, po zasažení nukleární bombou budete natolik imunní, že kontaminovaná voda vám nic neudělá. Pozor na lidi, kteří vám nabízejí služby (foto, masáž apod.), mají dvojí cenu, jednu před službou a druhou po ní. Egypťané jsou zvyklý na bakšiš, takže hodně drobných sebou.Moře na tomto hotelu není, ale za to bazény jsou super. Chodili jsem k menšímu spodnímu, nalévá z Pet lahví. Tento hotel by měli cestovky zrušit, moře žádné a hygiena je katastrofální.

Ubytování (2 / 5)

Pokoje standartní, nic neočekávejte navíc, pouze na přespání.

Strava a stravování (2 / 5)

Strava zatím nejhorší, byli jsem na 10 dovolených (Řecko, Tunis, Chorvatsko, Itálie), snídaně opakující a obědy a večeře bez masa (pouze rybí a trochu hovězího)

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Na recepci člověk, který si vyžádal 20 euro za dřívější pokoj (přijeli jsme v 6.00 hodin ráno), a nazpátek nám nemohl vrátit (prý nemá v kase). Personál jinak milý, ale bez úplatku si vás nevšímá.

Pláž a moře (1 / 5)

Moře žádné.

Okolí hotelu (1 / 5)

Samotný hotel, kde nic, tu nic.

Celkový dojem (2 / 5)

Raději tento hotel nedoporučuji. Pouze pro ty, co chtějí ležet u bazénu a trápit se s průjmem.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.