Anakira hotel- Rus kam se podíváš

Recenze hotelu Andakira Hotel **** - Thajsko - Phuket - Patong Beach

Jedná se o typický městský hotel v boční uličce u hlavní, rušné třídy. Klasický vysoký věžák asi ničím nemůže nadchnout. Člověk ví, co od městských hotelů může čekat, takže není vlastně ani překvapen. Fotky, které jsem pořídil během jednodenní návštěvy tohoto hotelu se mi neuložily do zařízení, proto k náhledu pouze to, co zůstalo, fotky hotelové recepce.

Ubytování (4 / 5)

Pěkné dvoulůžkové pokoje nabízí standardní velikost pokojů, kam se vejde i přistýlka. Na pokojích je klimatizace, televize, lednička, síť proti hmyzu i trezor. Pokoje ve vyšších patrech mají balkonek s výhledem na okolní stavby. Koupelna s toaletou je menší, ale dostačuje. Pokoje ve třetím patře mají z terasy vstup do bazénu.

Strava a stravování (3 / 5)

Snídaně kontinentální s ochutnávkou i thajských specialit. Švédské stoly byly doplňovány. Na snídani se v jednu chvíli sešel snad celý hotel, nepůsobilo to moc dobře. Hodně hlučných lidí, teplo a fronty.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Hotel nic nepostrádal, kromě bazénu měl několik restaurací, barů a masážních salonů.

Pláž a moře (2 / 5)

Městská pláž několik minut chůze od hotelu. Možnost různých vodních atrakcí, ale prakticky bez soukromí, hodně lidí a hluk.

Okolí hotelu (3 / 5)

Hotel se nachází v boční ulici od hlavní třídy. Díky bohu je tedy alespoň částečně izolován od velkého hluku dopravních vozidel. V blízkosti jsou obchody, bary a restaurace.

Celkový dojem (3 / 5)

Hodně záleží co vlastně od dovolené v Thajsku čekáte. Kdo do destinace jede za nočním životem a za kulturou, bude mu v tomto hotelu a na Phuketu obecně, dobře. Je to úplně něco jiného, než hotely na méně frekventovaných ostrovech.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.