Detail recenze: Hotel Anelia Resort & Spa

  Mauricius, Západní pobřeží, Flic en Flac

4/5

Radka:
Hotel působí krásným a udržovaným dojmem. Má vlastní přírodní bazén přímo v moři. Nabízí několik typů ubytování, kdy máte možnost si objednat pokoj s výhledem na moře a nebo malé vilky uprostřed zahrady, která působí exotickým dojmem a večerní posezení v ní musí být naprosto úchvatné.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Jak vilky uprostřed zahrady, tak pokoje s výhledem na moře jsou skoro totožné. Na pokojích naleznete minibar, buď dvě oddělená lůžka nebo manželské lůžko, některé pokoje mají i přistýlku. Sejf na pokoji je zdarma.


Strava a stravování

V hotelu jsme si dali oběd formou bufetu, na výběr bylo velké množství ovoce a různých mauricijských specialit. Rozhodně doporučuji, okusit od každého.


Vybavení, služby a personál

Zažili jsme, že zrovna jedna paní měla narozeniny, personál ji přinesl dortík a ještě ji zazpíval kreolskou píseň. Bylo to moc hezké.


Pláž a moře

V hotelu naleznete několik pláží. První pláž oplývá příjemným pískem, lehátky a pozvolným vstupem do moře. Další pláž je kamenitá, do vody se jde po schůdcích a je zde z lávových kamenů vytvořeno přírodní koupaliště. Kdo může říct, že se koupal na koupališti se slanou vodou?


Okolí hotelu

Hotel se nachází na okraji malého městečka, pokud tedy chcete zažít i trochu víc z místní atmosféry, máte to hned za bránou hotelu.


Celkový dojem

Z hotelu jsem byla nadšena, upřímně zde bych tolik nepotřebovala výhled na moře a vybrala bych si vilku přímo v zahradě, miluji zeleň a té tam bylo neuvěřitelně, dovedu si představit, jak bych si večer sedla, se sklenkou vína, kochala se, slyšela bych zvuk moře a odpočívala


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.