Prohlídka hotelu Anelia

Recenze hotelu Anelia Resort & Spa **** - Mauricius - Západní pobřeží - Flic en Flac

Hotel působí krásným a udržovaným dojmem. Má vlastní přírodní bazén přímo v moři. Nabízí několik typů ubytování, kdy máte možnost si objednat pokoj s výhledem na moře a nebo malé vilky uprostřed zahrady, která působí exotickým dojmem a večerní posezení v ní musí být naprosto úchvatné.

Ubytování (5 / 5)

Jak vilky uprostřed zahrady, tak pokoje s výhledem na moře jsou skoro totožné. Na pokojích naleznete minibar, buď dvě oddělená lůžka nebo manželské lůžko, některé pokoje mají i přistýlku. Sejf na pokoji je zdarma.

Strava a stravování (5 / 5)

V hotelu jsme si dali oběd formou bufetu, na výběr bylo velké množství ovoce a různých mauricijských specialit. Rozhodně doporučuji, okusit od každého.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Zažili jsme, že zrovna jedna paní měla narozeniny, personál ji přinesl dortík a ještě ji zazpíval kreolskou píseň. Bylo to moc hezké.

Pláž a moře (4 / 5)

V hotelu naleznete několik pláží. První pláž oplývá příjemným pískem, lehátky a pozvolným vstupem do moře. Další pláž je kamenitá, do vody se jde po schůdcích a je zde z lávových kamenů vytvořeno přírodní koupaliště. Kdo může říct, že se koupal na koupališti se slanou vodou?

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel se nachází na okraji malého městečka, pokud tedy chcete zažít i trochu víc z místní atmosféry, máte to hned za bránou hotelu.

Celkový dojem (5 / 5)

Z hotelu jsem byla nadšena, upřímně zde bych tolik nepotřebovala výhled na moře a vybrala bych si vilku přímo v zahradě, miluji zeleň a té tam bylo neuvěřitelně, dovedu si představit, jak bych si večer sedla, se sklenkou vína, kochala se, slyšela bych zvuk moře a odpočívala

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež
  • Všechny
  • Seniory
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.