Detail recenze: Hotel Anelia Resort & Spa

  Mauricius, Západní pobřeží, Flic en Flac

4/5

Josef a Jana Kučerovi:
Na úvod to nejhorší počasí, (za to hotel nemůže), na půl dovolené ztracený kufr, (za to hotel nemůže), ale díky péči hotelu to bylo každý den lepší a lepší, až nám bylo smutno, že musíme domů.

Ubytování

Pokoj "v řadovce" v prvním patře, výhled na moře, velký balkon, odpovídající vybavení (klimatizace, lednička, televize, telefon...), chyběl pouze fén v koupelně.


Strava a stravování

Nám vyhovuje all inklusive, strava rozmanitá - myslíme si, že si každý vybere, hodně ovoce a zeleniny. Obědy a-la carte mohly mít širší nabídku.


Vybavení, služby a personál

Velmi osobní přístup personálu byl ozdobou tohoto hotelu. Chvílemi jsme měli pocit, že náš úvodní problém (kufr) je trápí víc než nás. Doposud se nám nikde nestávalo, že by naše přání byla plněna dřív než byla vyslovena. S tím každodenním úklidem to až přeháněli. K hotelu patří diving cetrum - součástí bezplatných služeb je odvoz člunem na šnorchlování ke korálovému útesu. Potápění je za úplatu, úroveň služeb centra vysoce nadprůměrná.


Pláž a moře

Přímo u hotelu to na plavání moc nebylo. Mělké moře po kolena, tato okolnost zcela kompenzována - viz předchozí bod. V docházkové vzdálenosti je pěkná písečná veřejná pláž. Též možnost půjčení šlapadla nebo kajaku zdarma.


Okolí hotelu

Vesnice, (městečko) Flic en Flac, (obchody, bankomat), cca 3 minuty od hotelu. Možnost platit kartami ve většině obchodů.


Celkový dojem

Nejvyšší hodnocení dáváme především jako vyjádření naší maximální spokojenosti za kterou vděčíme zejména velmi milému a přátelskému personálu.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.