Spokojenost

Recenze hotelu Aparthotel El Greco ** - Řecko - Rhodos - Rhodos - město

Musím napsat vlastní recenzi, protože to co tady čtu mě upřímně děsí. Byla jsem tam předloni a letos jedu znova!

Ubytování (4 / 5)

Vybrali jsme tento hotel kvůli výborné poloze a vzhledem k počtu hvězdiček a ceně jsme nečekali moc. Čtu tady samé negativní recenze, ale ten, kdo Řecko zná, tak musí sám uznat, že hotel přesně odpovídá výše uvedenému. Pokoje jsou sice starší, ale čisté, jsou uklizené, koupelna to samé. Dostanete čisté ručníky :) švába jsem teda nezahlídla ani z dálky, plíseň také ne :D

Strava a stravování (3 / 5)

Jídlo bylo více méně stejné, u večeří se to měnilo - ryby, těstoviny... Žádný kulinářský zážitek to není, ale člověk se nají a opakuji za tu cenu to bylo naprosto dostačující a kdo si stěžuje, musí si holt připlatit. Jídelna čistá, personál milý.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Kromě pokoje a jídelny jsme nic jiného nevyužili, takže nevím... Jinak pak vedoucí je typický Řek, takže pohoda. Přijeli jsme nějak dopoledne, dal nám klíč a ručníky, ani nechtěl vidět voucher... Pro toho, kdo má s Řeckem malé zkušenosti by to mohlo být překvápko.

Pláž a moře (4 / 5)

Jedním slovem krása

Okolí hotelu (5 / 5)

Poloha naprosto úžasná!!!!

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel bych doporučila například mladým párům a obecně lidem, kteří jedou k moři, aby u něj byli. Kdo potřebuje Michelinskou restauraci a minigolf, měl by hledat v jiné cenové kategorii. Pro rodiny s dětmi je tu nevýhoda absence dětského koutku nebo něčeho podobného, jinak bych se toho ale nebála ani s dětmi.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.