Playamar-super dovolená

Recenze hotelu Aparthotel Playamar ** - Španělsko - Mallorca - S'Illot

Byli jsme zde již 3x a pokaždé velmi spokojeni.Letos jedeme znova a moc se těšíme.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování skromné,ale vzhledem ke 2* hotelu odpovídající.Každý den vzorně uklizeno,čisté ručníky atd.Personál velmi milý.

Strava a stravování (5 / 5)

Jídlo je zde výborné,velký výběr od všeho,myslím,že každý si vybere co mu chutná.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Byly zde každý večer a někdy i během dne animační programy,včetně kurzu španělštiny,který jsem ocenila abych mohla komunikovat s milým a ochotným personálem hotelu a za vše jim uměla slušně poděkovat.Byli jsme moc spokojeni.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž je jen pár minut od hotelu,písčitá,čistá a ne přelidněná.Moře s pozvolným vstupem též čisté.Průzračné,azurové jako v Karibiku :) Prostě nádhera.

Okolí hotelu (5 / 5)

Je zde výborné,že je kam chodit na procházky,nakupovat,do restaurací atd.Vše je na dosah ruky,stačí si vybrat.A opět milí a ochotní lidé všude kolem vás.A všude vzorně čisto !!!

Celkový dojem (5 / 5)

V tomto hotelu a v této oblasti se nám opravdu moc líbilo a proto se sem rádi vracíme.Nechápu lidi co si pořád na něco ztěžují a nic se jim nelíbí.Kdyby to tu bylo tak špatné,tak sem jezdit určitě nebudeme.Všem moc doporučuji.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.