Super dovolená s dětmi

Recenze hotelu Apartmány Fany - Řecko

Parádní počasí, krásné klidné prostředí, čisté ubytování, za nás super!!!!

Ubytování (4 / 5)

Měli jsme apartmán - 2 pokoje, každý měl svůj balkon, 2 postele (140 a 80), jedna skříň, Tv a noční stolek. Koupelna společná s WC, celkem prostorná. Zklamáním byla miniaturní kuchyňka ve které nebyl absolutní žádný prostor na přípravu jídla. A to je původně až pro 6 osob! Pouze vařič, dřez a odkapávač. Místo k jídlu bylo pouze na balkoně. Ale jinak jsme byli moc spokojeni.

Strava a stravování (5 / 5)

Vlastní, ale v okoli spousta restaurací a taveren.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Bylo tam vesměs vše potřebné pro 10 denní pobyt. Supermarket, restaurace a obchůdky, vše velmi blízko. V apartmánovem domě možnost zapůjčení spousta her pro děti i dospělé. Majiteli jsou starší hodní manželé, byli moc milí.

Pláž a moře (5 / 5)

More cca 5 minut chůze, pláž dlouhá, písčitá, velký výběr míst k ležení, buď pod slunečníky nebo volně na dece. Moře krásné s pozvolným vstupem.

Okolí hotelu (5 / 5)

Pěkné prostředí, celkem čisté ulice, Fany je v uličce, tak není slyšet žádný hluk z ulice. My měli apartmán do zahrady ne k cestě.

Celkový dojem (5 / 5)

My byli velmi spokojeni.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.