Detail recenze: Apartmány Sol Stella

  Chorvatsko, Istrie, Stella Maris

5/5

Denisa z Havířova :
Syn a já jsme si užily krásnou dovolenou skoro bez lidí. Je to tím, že plno hotelů v okolí bylo zavřeno, protože hodně klientů dovolenou zrušilo z důvodu Covidu-19. Nám to ale vůbec nevadilo.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje jako bylo uváděno cestovní kanceláří. Pro nenáročné dostačující. Pokoje malé a tmavé. Nicméně většinu dne stejně trávíte u vody nebo na procházkách po okolí. Klimatizace fungovala i WiFi.


Strava a stravování

My měly ubytování bez stravy. V arealu několik možností kde se dobře najíst. Kousek od areálu restaurace.


Vybavení, služby a personál

V kuchyňce chybí varná konvice a hrnky na větší kávu nebo čaj. Jsou tam jen malinké šálky. Talířů, hrnců a příborů dostatek. Je tam jen chladnička bez mrazáku. To je škoda, koupit si nanuky na pokoj by bylo super.


Pláž a moře

Pláž úžasná. Hlavně ta písečná.Opravdu hodně daleko můžete jít a máte vodu jen po pás . Navíc tam chodíte bez bot. No prostě super jako v Egyptě. Na výběr několik různých pláží. Písek, kamínky, velké kameny nebo betonové desky. Také je možnost několika bazénů. Ty pro plavce jsou se slanou vodou.


Okolí hotelu

Okolí krásné, čisté a tiché. Domečky jsou v borovicovém háji. Dostatek stínu v horkých dnech. A areál je opravdu veliký máte možnost různého vyžití. Jestli máte kola berte je s sebou. Ciklostezky vedou až do starého města.


Celkový dojem

Byla jsem opravdu mile překvapena. Chorvatsko jsem znala jen jako pronájem apartmánu od soukromých osob. V takovémto resortu jsem byla poprvé a určitě né naposled. Doufám, že příští rok se sem vrátíme.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Seniory
  • Obchodní cesty
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Apartmány Sol Stella

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno