Detail recenze: Hotel Kairaba Aqua Mondo Resort

  Egypt

4/5

Šárka:
Hotel neodpovídá 5 hvězdám, max. 3. Není to nový hotel. Byl dlouho dobu rekonstruován a nakonec se otevřel v původním stavu. Jedno křídlo se stále opravuje. Hotel je stále v procesu, během týdenního pobytu bylo vidět, že se služby zlepšují.

Ubytování

dostali jsme krásný pokoj až na 4.pokus. Jinak i přes počáteční bakšiš recepčnímu byly velké zmatky a špinavý pokoj. Nakonec jsme měli velmi pěkný pokoj s výhledem na moře. Vybavení dostačující, pokojový úklid taky, ale počítejte s tím, že uklízí muži a spíš to všechno šmudlají než pořádně uklízí :D, ale nic co by se nedalo přežít.


Strava a stravování

Jídlo: celkem ok. Hodně místních pokrmů. Klasickou šunku a naše pečivo nikdo nečeká, ale i tak se dá vybrat. Dezerty byly luxusní. Ovoce převážně jablka, meloun. Nápoje: samoobslužně voda, sladká limonáda. U baru možno kola, sprite, pivo, víno a alko míchané nápoje.


Vybavení, služby a personál

Animační program 0, což nám rozhodně nevadilo. V době našeho odjezdu však animátoři přijeli a vypadalo to v zlepšení. Největší tragedie byla WI-Fi, která byla prezentovaná, že je zdarma v lobby, ale spíš většinu času nefungovala, takže to byl fajn offline detox. Personál: velmi přátelský, někdy to bylo až moc. Anglicky se snaží mluvit všichni, někdy je však těžká domluva. Speciální restaurace nebyly v době našeho pobytu otevřené. Stejně tak fitness, které CK nabízí.


Pláž a moře

dostačující, moře cca do pasu díky odlivu. pláž má z každé strany molo, které by někomu mohlo vadit kvůli výhledu, ale není problém přejít na vedlejší pláž, kde je otevřené moře. Na pláži lehátka, matrace a číšník přicházel i s drinky. Bazény: Nezkoušeli jsme, voda v nich byla dost studená, tobogány byly pouštěny asi od 14:00 hodin


Okolí hotelu

Suvenýry a jiné obchůdky doporučuji venku na ulici, i když delegát od těchto nákupů odrazoval, bylo to vše ok


Celkový dojem

Beru, že se zajíždějí, ale příště zkusím jiný hotel.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.