Spokojenost

Recenze hotelu Aquapark Hotel Žusterna *** - Slovinsko

Ubytování se nám velmi líbilo. Pokoje byly čisté. Personál příjemný. Hotel trošku bludiště, ale celkově skvělý dojem.

Ubytování (5 / 5)

Čekali jsme malinko horší standard. Přeci jen *** nejsou zase tak moc. Ale úroveň ve Slovinsku je velmi dobrá. Velmi překvapila čistota. Ručníky nám měnili možná až zbytečně často.

Strava a stravování (5 / 5)

Snídaním se nedalo vytknout vůbec nic. Nabídka široká. Super. Večeře o trošku slabší. Ale to je spíš otázkou chutí.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Super je Aquapark v hotelu. Když nebylo ideální počasí, tak jsme měli kde pobývat :-) Pro nás byla jen nevýhoda, že po deváté, kdy se zavřela jídelna, nebylo kde posedět. Kvůli dětem jsme nemohli dál od hotelu. Ale zase chápeme, že jde hlavně o klid ostatních hostů. Co bylo ovšem tragické, byl místní animátor. To byla spíš parodie :-).

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž. To bylo první, co mě zklamalo. Hlavní pláž před hotelem naprosto přelidněná. Do vody betonové molo a hned hloubka. Naštěstí je kousek vedle sice maličká, zato krásná oblázková pláž. Ta dojem vylepšila. Moře bylo krásně teplé a čisté.

Okolí hotelu (5 / 5)

Promenáda do centra Koperu je jedna velká nádhera. Nově vybudovaný park má zajímavé prvky, mlžidla a fontánu, která je určená na osvěžení a řádění nejen dětí. Od devíti večer hrála a barevně svítila. Chodili jsme tam skoro každý večer. Nabídka jídel skvělá. Zmrzliny dokonalé. Trochu nás strašil obří přístav, ale i ten se nám nakonec líbil. V noci krásně osvětlený a pozorovat obří nákladní loď při odplouvání byl také neopakovatelný zážitek.

Celkový dojem (5 / 5)

Rozhodně doporučuji. Je to místo, kam bych se bez váhání znovu vydala.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.