Krásná dovolená

Recenze hotelu Artemis Hotel - Řecko - Kréta - Makrigialos

První dovolená s naším synem (2 roky). Bylo nám tam skvěle, litovali jsme,že jsme jeli jen na týden. Cesta z letiště teda trvá asi 2 a půl hodiny,ale stojí to za to :-) Na začátku června nebylo moc lidí.

Ubytování (5 / 5)

Byli jsme ubytováni v Artemis suites.Pokoj s terasou a výhledem na moře byl super,ale postele jsou pro vysoké lidi malé,manžel má 196cm a nohy mu z postele čouhaly,já mám 176cm a super :-) Kuchyňka je zapuštěná ve skříni,nádobí a hrnce jsou k dispozici,akorát přípravek na mytí a houbičku jsme si přivezli,chyběla nám pánev. Měli jsme tam velkou vestavěnou skříň. K dispozici je na pokoji i rychlovarná konvice. Koupelna maličká,hezká,ale chybí tam nějaké odvětrávání nebo aspoň okno,u sprcháče nám chyběla zástěna,takže během chvíle bylo mokro po celé koupelně. Pobytová taxa je za noc 50 centu za pokoj.

Strava a stravování (5 / 5)

Pobyt jsme měli bez stravování. Občas jsme si jídlo objednali v hotelové restauraci,ceny super,porce super a jídlo vynikající :-) v okolí je spousta taveren kde se dá dobře najíst :-)

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál perfektní,milí a hodní. K našemu synovi se chovali jako k vlastnímu :-D :-) v hotelu je krásná zahrádka,kde jsou houpací sítě, pro starší lidi,kteří mají pohybové problémy je zde hodně schodů. Na pláži jsou lehátka a slunečníky,chodí tam číšník a když si dáte třeba jedno pivko máte lehátka zadarmo. Chtěli jsme být na pláži,ale měli jsme hlad,žádný problém ,jídlo jsme si objednali a číšník nám ho donesl až pod nos.

Pláž a moře (5 / 5)

Moře čisté,nádherně azurové,pozvolný vstup pro děti super. Pláž pěkná,ale bohužel v dubnu zde byly záplavy,tak se tam navalily kameny,ale dětem to vůbec nevadilo. Při vstupu do moře jsou kameny jen zezačátku a pak už je jen písek,tak boty do vody nejsou potřeba.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel je na dobrém místě,máte hned vše po ruce ať uz obchody se vším možným,tak taverny a lékarnu. Půjčili jsme si na jeden den auto a projeli východ Kréty a byli jsme unešení z přírody a různých scenérii co východní Kréta nabízí.

Celkový dojem (5 / 5)

Byli jsme nadšení,moc jsme si to užili.Kréta nás moc okouzlila. Je to místo,kam se chceme urcitě vrátit. Doporučujeme

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Mládež
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.