Hotel Royal Twins Pattaya odpovídá svým 3 hvězdičkám, vhodný pro nenáročnou klientelu.

Recenze hotelu Bangkok Palace hotel **** - Thajsko - Bangkok - Bangkok

Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu, je uprostřed nejrušnější části Pattayi, záleží na každém, jak se mu to zamlouvá, mladým lidem určitě bude vyhovovat, rodinám s malými dětmi asi ne. Velmi blízko je rušná ulice Walking Street, která je rušná skoro celou noc.

Ubytování (3 / 5)

Hodnocení "UŠLO TO" je velmi přesné, protože při příjezdu jsme s manželem zjistili, že nemáme ubytování. Těžko říct, kde se stala schyba, protože podle vyjádření delegátky Ck se s Thajci těžko domlouvá. Nicméně nakonec všechno dobře dopadlo a ubytování jsme dostali v tomto hotelu, který jsme si vlastně původně zaplatili, ale do poslední chvíle to nebylo vůbec jisté, jestli nakonec nám nedají hotel např. v severní části Pattayi.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování v tomto hotelu je pouze se snídaní, ale nebylo ani nejlepší, ani nejhorší, rozhodně jsme navaštívili i lepší. U hotelového bazénu se dá objednat z menu, nemusí se přímo do restaurace, velmi dobré např. polévky z mořských plodů, ceny slušné. V Thajsku se dá stravovat dobře za slušné ceny, na ulici pro Evropany, jak komu vyhovuje, jídla dobrá, i když někdy velmi ostrá.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení pokojů vzledem k tomu, že nabízejí pouze snídani, bylo dobré, na pokoji jsou lednice, za poplatek, dále mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, každý pokoj má balkonek . V hotelu je menší bazén, také menší telocvična, ale večerní programy pro hotelové hosty vůbec žádné, i když vzhledem k umístění ani to není nutné. Personál slušný, lvždy čisto.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž se od hotelu rozhodně nenachází tak, jak bylo uvedeno v informacích od hotelu, protože se musí chodit přes rušnou ulici, takže asi 10 minut během dne i večer kvůli provozu, který je v této části Pattayi velmi hustý, lehátka a slunečníky jsou za poplatek, po pláži chodí hodně malých obchodníčků, s různným zbožím i např. s mořskými plody, kterých je v Thajsku hodně a nejsou drahé, takže tohle nám vyhovovalo. Čistota pláže nic moc, ale protože na těchto plážích je stále velké množství lidí, takže se s tím asi nic nenadělá.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí hotelu je velmi rušné, hotel je v centru města, takže žije hlavně v noci, velmi blízko jsou různé obchůdky, masážní salony, restaurace, bary, takže ubytování spojené pouze se snídaní má své opodstatnění, nebyl vůbec problém, kde např. povečeřet, výběr restaurací od levných až p o ty drahé je velký.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkový dojem z tohoto hotelu je: spokojenost, ale příště bychom asi zvolili jiný, kvůli prvnímu nedorozumění. Protože Thajsko jsme navštívili hlavně kvůli poznání, a musím říct, že Bangkok byl super, další dvoudenní výlet na řeku Kwai také a vůbec nejlepší byla jízda na slonech, takže dovolená v Thajsku se nám velmi líbila.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.