Detail recenze: Hotel Barcelo Punta Umbria Beach Resort

  Španělsko

3/5

Hlávková:
Kdo si chce užít klidu, odpočinku, procházek a úžasných lidí kolem sebe, musí určitě navštívit Andalusii a její kouzelnou přírodu.

Ubytování

ubytování - 4. Přestože jsme neměli výhled přímo na tundry, ubytování bylo klidné, mělo vše, co bylo v nabídce. Personál super. Přistýlky byly opravdové postele se vším všudy, takže to ocenily i naše děti.


Strava a stravování

Jídlo - 5. Výborné, jejich šunka nemá chybu. Ocenili jsme rovněž luxusní all inklusiv, personál opět velice příjemný. Oceňuji, protože vzhledem k tomu, jak se někteří návštěvníci chovají, ke všemu přistupovali s úsměvem. Rovněž se nám velice líbily večeře, které byly tématické, pokaždé v jiném hotelu, mohli jsme ochutnat více kuchyní. Bezvadné.


Vybavení, služby a personál

Vybavení - 5. Hotel má vše pro rodiny s dětmi, zázemí pro děti, herní koutky, Klubíka, cvičení v bazénu i u něj, lehátka u bazénů ani nebyla vždy obsazena. Žádné osušky hned ráno, abychom si lehli. Bazén vždy super upravený, nebyla zde hlava na hlavě. SUPER


Pláž a moře

Pláž a moře - 4. Úžasné procházky, dlouhé rovné pláže, plné mušlí, což jsme všichni ocenili. Moře bylo velice teplé. Přístup k moři kouzelný a romantický. Dostatek místa pro všechny, neležíte hlava na hlavě. Trochu nám vadilo velké množství chaluh, ale zase jsme se nebáli vlézt do moře. Přístup opravdu pozvolný.


Okolí hotelu

Okolí hotelu - 5. Výborné k procházkám pro všechny. Ať už na pláži, podél resortu, v hotelu (tam toho asi nachodíte nejvíce), tak i do města. Moc hezky upravené.


Celkový dojem

5 - Dovolenou jsme si opravdu užili. Od letiště po návrat do Prahy, bylo to super, doporučuji všem. Určitě odpovídá ceně. Ještě musím zmínit úžasné parkování na letišti, to je opravdu luxus.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–20 h