Bay View Resort

Recenze hotelu Bay View Resort *** - Thajsko - Phi Phi - Ton Sai Bay

Rozsáhlý hotelový komplex zasazen do kopce v několika úrovních, ze kterého byl výhled na ostrov Phi Phi. Doporučuji spíše pro mladší a nenáročnou klientelu.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování ve vilce s prostornou terasou, klimatizací, TV, minibarem a trezorem. Naše ubytování se nacházelo na nejvyšším místě komplexu, tudíž jsme neměli žádný výhled a vyjít kopec a schody byla pěkná posilovna na nohy. Komplex byl v tropickém prostředí s pravou thajskou atmosférou - před ubytováním jsme narazili na varana a po ránu nám po střeše skákalo asi 8 opic. Doporučuji připlatit si za pokoj s výhledem na moře, které nacházejí v nižší části komplexu.

Strava a stravování (4 / 5)

Pobyt jsme absolvovali se snídaní. Ty byly jednoduché formou bufetu. Vždy se dalo vybrat. Nechybělo pečivo, teplé jídlo ani čerstvé ovoce.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

V nejvyšší úrovni hotelového komplexu se nachází bazén a tradiční thajské masáže.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž s bílým jemným pískem, tyrkysovou vodou a velmi pozvolným vstupem do moře se nachází přímo pod komplexem. Moře je velice teplé. Pro mě byla nevýhoda velké množství lodí. Pro koupání vy vyhrazený pouze kousek, tudíž si zde nezaplavete. Přibližně 15 minut od hotelu je pláž Long Beach. Po cestě je možné využít i na menších krásných pláží.

Okolí hotelu (5 / 5)

Kousek od hotelu se nachází promenáda. Určitě zajděte na večeři, na nákupy, do baru a na masáže. Určitě využijte možnost výletů s lodí kolem ostrova na Monkey beach, Bamboo beach, Maya Bay, Vikingskou zátoku apod.

Celkový dojem (5 / 5)

Ubytování bylo v jednodušší stylu, ale ostrov Phi Phi mě naprosto okouzlil. Hotel bych vzhledem k náročnosti terénu nedoporučuji starším lidem.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.