Detail recenze: Hotel Be Live Collection Canoa

  Dominikánská republika, La Romana, Bayahibe

1/5

Jiri:
Byli jsme spokojeni. Velmi dobře hodnotíme let i péči delegáta. Paní Linda se o nás velmi pečlivě starala. Nebyli jsme vybaveni z Prahy poukazem na hotel, což působilo starost paní Vonderkové. Ještě jednou jí děkujeme.

Ubytování

Při vstupu pokoj cítit zatuchle. Po vyvětrání jsme objevili páchnoucí polštáře povlečené čistě. Pohledově úklid perfektní, propocené polštáře byly vyměněny. Vana 30 let stará, oprýskaný smalt. Foto mohu dodat. Jinak každodenní úklid perfektní.


Strava a stravování

Velmi dobré, bez drahých potravin, které jinde byly. Dorty pohledově krásné, chuti margarinové bez másla a bez šlehačky.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu velmi dobré.


Pláž a moře

Nádherná pláž pod palmami. Problémem byla ruská klientela, která velmi brzy ráno obsadila všechny slunečníky a lehátka pod nimi kameny, botami, tričky,ručníky... Ani v 6 hodin ráno jsme neměli šanci získat slunečník až jsem se spálil.


Okolí hotelu

Nádherná tropická zahrada s pávem, kachnami, slepičkami, husami, ... Strom plný snovačů, potok plný ryb, želv,...jak v zoologické.


Celkový dojem

Je to velmi levný 5-ti hvězdičkový hotel, pro mne spíše velmi dobrá 4 hvězdička. Byli jsme spokojeni, příště si raději připlatíme.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Be Live Collection Canoa

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–20 h